Події

Зимова сесія професійних педагогічних спільнот освітніх закладів Ковельської МТГ, Люблинецької ОТГ, Дубівської ОТГ.

Відповідно до річного плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля 04-05 січня  2023 р. на базі ліцею №3 імені Лесі Українки (директор Василь Оксентюк) та 10-12 січня 2023 року на базі ліцею № 10 (директор Максим Селівончик) відбулася Зимова сесія професійних педагогічних спільнот освітніх закладів Ковельської МТГ, Дубівської ОТГ, Люблинецької ОТГ.

09:54 18.01.2023

Зимова сесія педагогічних працівників освітніх закладів Сошичненської ТГ

Відповідно до річного плану роботи та на виконання умов Договору про співпрацю між ЦПРПП м. Ковеля та Сошичненською територіальною громадою 09 січня 2023 року на базі Сошичненського ліцею  було організовано та проведено зимову сесію професійних спільнот.

18:26 12.01.2023

Canva: нові можливості сервісу для дистанційного та змішаного навчання

Відповідно до річного плану роботи Школи освітніх інновацій 28 грудня 2022 року на базі ЗЗСО «Ліцей № 5 м. Ковеля» (директор Ярослав Стасюк) було організовано та проведено семінар-практикум «Сучасний інструментарій підвищення якості освітнього процесу: сервіс Canva». Захід відбувся за участю спікера Школи освітніх інновацій Наталії Романюк, практичного психолога ЗЗСО І-ІІІ ст. № 8 м. Ковеля.

10:21 29.12.2022

Оцінювання п'ятикласників НУШ: виклики сьогодення

Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля 23 грудня 2022 року відбувся методичний діалог учителів української мови та літератури Ковельської, Люблинецької, Дубівської, Сошичненської територіальних громад з питань оцінювання навчальних досягнень учнів та учениць 5-х класів НУШ.

16:05 27.12.2022

09 та 16 грудня 2022 року відбулися семінари-практикуми для вчителів початкових класів та вихователів ГПД «Зошит спостережень, учнівське портфоліо, свідоцтво досягнень, ведення журналу в початкових класах НУШ: як задовольнити потреби всіх учасників освітнього процесу».

11:13 21.12.2022

Індекс інклюзії

З метою формування та вдосконалення професійних компетентностей педагогічних працівників щодо володіння інклюзивними технологіями в жовтні-грудні  2022 року було проведено цикл семінарів-тренінгів для педагогічних працівників закладів освіти з теми: «Індекс інклюзії».

11:24 20.12.2022

15 грудня 2022 року на базі Ліцею №10 м .Ковеля проведено семінар – практикум для вчителів хімії з теми: «Використання електронних ресурсів в умовах дистанційного, змішаного навчання на уроках хімії».

11:49 16.12.2022

Учитель - зона безпеки дитини

Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля 14 грудня 2022 року у ЦПРПП м. Ковеля  було організовано та проведено методичний хаб класних керівників з теми: «Учитель – зона безпеки дитини».

09:28 15.12.2022

В Школі майбутнього керівника вчились забезпечувати якість освіти

Основна стратегічна мета державної освітньої політики України – забезпечити якість освіти. Реалізація цієї мети залежить і від професійного  рівня керівників закладів освіти, тому  чергове заняття Школи майбутнього керівника, яке відбулось на базі Ковельського ліцею імені Олени Пчілки, було  на тему «Теоретичний та практичний аспекти розбудови системи якісної освіти територіальної громади». Цей захід відбувся в межах співпраці територіального управління Служби та Центру професійного розвитку педагогічних працівників м.Ковеля.

08:41 06.12.2022

Засідання інтервізійної групи працівників психологічної служби ЗЗСО

29 листопада 2022 року в освітньому ХАБі ЦПРПП відбулося засідання інтервізійної групи працівників психологічної служби закладів загальної середньої  освіти з теми: «Корекційно-розвиткова робота працівників психологічної служби з внутрішньо переміщеними дітьми».

08:38 02.12.2022