Вишкіл у "Волинській Січі"

Відповідно до плану роботи ЦПРПП м. Ковеля та з метою удосконалення громадянської компетентності педагогів 26 вересня 2022 року на базі Центру національно-патріотичного виховання «Волинська Січ» було організовано та проведено виїзний семінар вчителів історії та предмету «Захист України» «Військово-патріотичне виховання учнівської молоді в умовах боротьби за Україну».

17:26 27.09.2022

Навчання під час війни: як організувати процес з Classtime

Відповідно до плану роботи ЦПРПП та з метою удосконалення професійних компетентностей педагогів 23 вересня 2022 року було організовано та проведено семінар-практикум «Організація ефективної та безпечної взаємодії під час дистанційного та змішаного навчання за допомогою онлайн-сервісу Classtime» за участю спікера Школи освітніх інновацій – вчителя української мови та літератури Ліцею № 11 м. Ковеля Ольги Федорук.

16:23 27.09.2022

Вектори розвитку позашкільної освіти в умовах сьогодення

У вересні 2022 р. педагоги закладів позашкільної освіти зібралися на свої методичні діалоги та обговорили актуальні питання організації діяльності масових заходів у ЗПО упродовж 2022-2023 н.р. і професійний розвиток педагогів в умовах сьогодення.

10:12 21.09.2022

Індекс інклюзії

14 вересня 2022 року на базі ліцею с. Нуйно було проведено семінар-тренінг для педагогічних працівників Сошичненської ОТГ з теми: «Індекс інклюзії».

14:13 19.09.2022

ЦПРПП м.Ковеля уклав договір про спільну діяльність із Сошичненською сільською територіальною громадою

Договір заключено 1 вересня 2022 року, а вже 7 вересня на базі одного із закладів загальної середньої освіти громади відбувся перший навчально-методичний ХАБ у програмі якого проведено навчання п'яти груп педагогів 5 класу НУШ (модулі А та Б), семінар з елементами тренінгу для заступників директорів з виховної роботи "Конфліктологія для педагога". Для вчителів початкових класів  закладів освіти громади проведено консультацію з питань особливостей ведення шкільної документації. Директори та заступники директорів ЗЗСО, директори ЗДО отримали консультацію  щодо особливостей атестації педагогічних працівників в умовах воєнного стану, та оформлення інструкції з  діловодства згідно сучасних вимог.

10:05 08.09.2022

Вчителі навчалися вчити учнів 5 класів НУШ

На базі ліцею №3 імені Лесі Українки з 15 по 22 липня 2022 року відбулось навчання вчителів 5 класів НУШ за двома модулями програми, розробленої на основі концепції Нової української школи та стратегії реформування базової середньої освіти.

12:09 22.06.2022

Ігрові технології в логопедичній роботі

07 червня 2022 року в освітньому ХАБі ЦПРПП м. Ковеля відбувся семінар-практикум педагогів  корекційної освіти з теми: «Ігрові технології в логопедичній роботі».

15:33 07.06.2022