Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО

24 травня 2022 року відбулося чергове засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО. Основними питаннями, які розглядались були: психосоматика особистості: причини виникнення та профілактика; аналіз роботи психологічної служби,  інтервізійної групи практичних психологів  ЗДО за 2021-2022 н.р., визначення завдань на новий навчальний рік.            Світлана Котік,  психолог ЦПРПП, зазначила, що у зв’язку зі зростанням психологічного навантаження і стресів у сучасному суспільстві проблема розуміння психологічного аспекту феномену здоров’я стає однією з найважливіших, а кількість пацієнтів з психосоматичними розладами серед загальної кількості хворих становить від 50 % до 70 %. Ознайомила присутніх з основними групами психосоматичних хвороб, їх причинами, проявами, симптомами.

10:15 25.05.2022

Професійний розвиток педагогів в умовах воєнного часу

Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля 20 травня 2022 року на базі ТОЙКУТСЬКОГО ЛІЦЕЮ (директор Світлана Жалай) було організовано та проведено семінар-практикум для педагогічних працівників з теми: «Психологічна взаємодія з усіма учасниками освітнього процесу в умовах воєнного стану».

14:26 24.05.2022

Учасники Клубу спілкування та дозвілля для внутрішньо переміщених осіб міста Ковеля побували в гостях у Лесі

Кажуть, що бути на Ковельщині й не побувати в гостях у садибі Косачів не можна. І це правда, адже Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки – це краєзнавча родзинка Волинського краю.

22:18 23.05.2022

Марафон воркшопів «Завершення 2021-2022 навчального року: алгоритми і рекомендації»

З 04-12 травня 2022 року в КЗ "Публічна бібліотека" Ковельської     громади відбувся марафон воркшопів для вчителів початкових   класів та вихователів ГПД «Завершення 2021-2022 навчального   року: алгоритми і рекомендації».

15:07 20.05.2022

Cемінар-практикум "Сервіс Thinglink: сфери використання та можливості в навчанні"

18-19 травня 2022 року в освітньому ХАБі  Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля було організовано та проведено семінар-практикум «Сервіс Thinglink: сфери використання та можливості в навчанні в мовах воєнного стану». Захід відбувся за участю спікера Школи освітніх інновацій Наталії Романюк, практичного психолога ЗЗСО І-ІІІ ст. № 8 м. Ковеля.

00:41 20.05.2022

Використання застосунку GeoGebra на уроках математики

18 травня 2022 року на базі ЦПРПП організовано і проведено  навчально-методичний семінар-практикум з теми: «Використання застосунку GeoGebra на уроках математики» за напрямом підвищення кваліфікації «Розвиток цифрової компетентності». Захід відбувся на виконання річного плану роботи ЦПРПП у форматі онлайн.

16:03 19.05.2022

Організація дистанційного навчання в умовах воєнного стану за допомогою технології вебквест

16 травня 2022 року на базі Ліцею № 13 м. Ковеля було організовано та проведено семінар-практикум «Вебквести як сучасний і зручний інструмент для очного та дистанційного навчання». Мета заходу – підвищення компетентностей педагогів з питань організації дистанційного навчання в умовах війни, вибору оптимальних прийомів, методів, технологій навчання. Захід відбувся за участю спікера Школи освітніх інновацій, вчителя інформатики Ліцею № 13 м. Ковеля Наталії Іванівни Оксюк.

09:19 17.05.2022

Обдаровані діти - майбутнє нації

13 травня 2022 року в освітньому ХАБі ЦПРПП відбувся семінар-практикум на тему: «Обдаровані діти: психологічні аспекти розвитку. навчання та виховання"

14:01 13.05.2022

Волинська Голландія гостинно відкрила двері для внутрішньо переміщених осіб міста Ковеля

Учасники «Клубу спілкування та дозвілля», який функціонує в  місті Ковелі для внутрішньо переміщених осіб, 12 травня 20022 року відвідали унікальне місце нашого краю – локацію «Волинська Голландія», яка  гостинно відкрила свої двері для відвідувачів попри війну та складну економічну ситуацію. Квіткові поля розташовані неподалік Луцька на 35-му кілометрі траси Луцьк – Ковель, між селами Трилісці та Свидники. Тут  на площі 3,3 гектара висаджено близько 3 мільйонів тюльпанів!

13:14 13.05.2022

Організація виховної діяльності в період воєнного стану

Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля 12 травня 2022 року у форматі онлайн  було організовано та проведено методичний хаб для професійної спільноти класних керівників з теми: «Організація виховної діяльності в період воєнного стану: співпраця учасників освітнього процесу».

22:50 12.05.2022