Стратегічне планування - шлях до розвитку закладу освіти

«Теретичні та практичні основи  стратегічного планування розвитку закладу освіти» - тема семінару-практикуму для професійних  спільнот вихователів-методистів ЗДО та методистів ЗПО, який відбувся на базі   закладу дошкільної освіти №12  «Золота рибка».  Актуальність теми заходу полягає в необхідності формування  у керівників закладів освіти компетентностей, що  дозволятимуть вміло застосовувати управлінські дії,  засновані на підходах стратегічного планування.

13:36 06.06.2022

Засідання інтервізійної групи працівників психологічної служби ЗЗСО

02 червня 2022 року відбулося підсумкове засідання інтервізійної групи працівників психологічної служби ЗЗСО. Основними питаннями, які розглядались були: аналіз роботи професійної спільноти працівників психологічної служби,  інтервізійної групи за 2021-2022 н.р.; проведення соціологічного опитування, визначення завдань на новий навчальний рік.         Людмила Іванова, голова спільноти, проаналізувала діяльність працівників психологічної служби у 2021-2022 навчальному році, зазначила, що фахівці здійснюють соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу, метою якого є створення в освітньому закладі умов для максимально успішного особистісного розвитку, навчання і соціалізації дитини та психологічної просвіти вчителів, батьків, учнів.

11:51 02.06.2022

Семінар-практикум учителів історії "Краєзнавство як метод формування громадянської та національної самосвідомості особистості"

Відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля 31 травня 2022 року в співпраці з Гішинською гімназією (директор Людмила Пунда) було організовано та проведено семінар-практикум учителів історії «Краєзнавство як метод формування громадянської та національної самосвідомості  особистості».

10:36 02.06.2022

Відповідно до річного плану роботи Школи освітніх інновацій у  травні 2022 року на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. № 8 м. Ковеля (директор Василь Шворак) та в Освітньому ХАБі ЦПРПП м. Ковеля було організовано та проведено семінар-практикум «Сучасний інструментарій підвищення якості освітнього процесу в умовах воєнного стану: сервіс Canva». Захід відбувся за участю спікера Школи освітніх інновацій Наталії Романюк, практичного психолога ЗЗСО І-ІІІ ст. № 8 м. Ковеля.

15:41 01.06.2022

Класний керівник - випускнику 2022: актуальні поради

Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля 31 травня 2022 року у співпраці ЗЗСО І-ІІІ ст. №8 (директор Василь Шворак)  було організовано та проведено методичний хаб для професійної спільноти класних керівників з теми: «Класний керівник – випускнику – 2022: актуальні поради».

22:36 31.05.2022

Засідання круглого столу керівників професійних спільнот початкових класів «Наступність: початкова школа – середня школа»

31 травня  в ЗАКЛАДІ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ   "ЛІЦЕЙ №1 м.КОВЕЛЯ" відбулося засідання круглого столу   керівників педагогічних  спільнот початкових класів     «Наступність: початкова школа – середня школа».

16:35 31.05.2022

Онлайн-зустріч із заступниками директорів початкової школи та головами професійних спільнот початкових класів міста Володимир-Волинського

26 травня відбулася онлайн-зустріч із заступниками   директорів  початкової школи та головами професійних   спільнот початкових класів міста Володимир-Волинського   “Щодо окремих питань завершення 2021-2022 навчального   року”.

13:39 27.05.2022

Розпочала роботу школа майбутнього керівника

Відбулося  засідання слухачів Школи майбутнього керівника, яке відкрив Віктор Бичковський начальник управління освіти.  Працювали  секції  «Директор ЗДО,ЗПО», «Методист ЗПО, вихователь – методист ЗДО».

13:25 27.05.2022

Креатив студія

Згідно річного плану роботи ЦПРПП 25.05.2022 р. відбувся семінар-практикум вчителів трудового навчання  (обслуговуюча праця) освітніх закладів Ковельської МТГ, Дубівської ОТГ з теми: «Застосування сучасних методів і освітніх технологій для забезпечення якості освітнього процесу у контексті  трудового навчання та технологій» на базі «Ліцею №11 м. Ковеля».

10:03 27.05.2022