Мовна політика: нові виклики часу та нові можливості

Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля 09 лютого  2023 року в освітньому хабі ЦПРПП м. Ковеля консультантом ЦПРПП Жанною Колесніковою було організовано та проведено інформаційно-консультаційну нараду з теми: «Мовна політика: нові виклики часу та нові можливості» .

20:26 09.02.2023

Укладання строкових трудових договорів із освітянами-пенсіонерами визнано неконституційним

Конституційний Суд України визнав неконституційним припис закону “Про повну загальну середню освіту” щодо укладання трудових договорів з учителями-пенсіонерами. Судді ухвалили, що ця норма закону порушує принцип рівності між учителями.

16:43 09.02.2023

Освітній серіал “Бути поруч”: основи психологічної підтримки для освітян та всіх, хто працює з дітьми

Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ і порталом “Дія.Цифрова освіта” створили серіал для вчителів, вихователів, волонтерів і всіх, хто працює з дітьми, щоб ліпше зрозуміти почуття та емоційні реакції.

16:41 09.02.2023

Логопедичний супровід в умовах інклюзивного супроводу

З метою  формування  та  вдосконалення професійних  компетентностей  педагогічних  працівників щодо  надання  корекційних  послуг  дітям  з  особливим освітніми потребами в умовах інклюзивного простору 03 лютого 2023 року в освітньому ХАБі ЦПРПП відбувся семінар-практикум  корекційних педагогів закладів освіти з теми: «Логопедичний супровід в умовах інклюзивного простору».

21:03 05.02.2023

Сертифікація-2023

Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

12:41 02.02.2023

Практикум для вчителів Буцинського ліцею та Секунської гімназії: удосконалюємо дистанційні уроки

Відповідно до річного плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля 27 січня 2023 р.  на базі Буцинського ліцею Дубівської ОТГ (директор Валентин Зубчик) було організовано та проведено семінар-практикум «Ефективні кейси сучасного вчителя: удосконалюємо дистанційні уроки».

10:24 30.01.2023

Удосконалення педагогічної майстерності в освітньому просторі ліцею с. Вербка

Відповідно до річного плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля 20.01.2023 р.  на базі ліцею с. Вербка Дубівської ОТГ (директорка Людмила Дрипа) відбувся семінар-практикум «Удосконалення професійних компетентностей педагогів з питань організації дистанційного та змішаного навчання в контексті викликів сучасної освіти».

09:31 25.01.2023

У сертифікації-2023 зможуть взяти участь учителі середньої школи: визначено предмети

2023 року Міністерство освіти і науки України планує поширити сертифікацію на інші категорії педагогічних працівників. У пілотній процедурі можуть взяти участь учителі базової середньої освіти – фахівці з української мови та літератури і з математики.

19:11 18.01.2023