Події

Розвиваємо здібності дітей дошкільного віку в процесі музично – ритмічної діяльності

З метою формування загальних та фахових компетентностей педагогічних працівників, які необхідні для художньо-естетичного розвитку та виховання дітей дошкільного віку, в ЗДО №4 «Ромашка»  відбувався семінар-практикум професійної спільноти  музичних керівників  ЗДО «Розвиток здібностей дітей дошкільного віку в процесі музично-ритмічної діяльності».

10:28 03.05.2023

Навчаємось інформаційній безпеці в Інтернеті.

28 квітня 2023 року в освітньому ХАБі ЦПРПП м. Ковеля  відповідно до річного плану роботи  Центру було організовано та проведено методичний хаб для керівників гуртків закладів позашкільної освіти з теми «Інформаційна безпека в Інтернеті».

11:16 01.05.2023

Семінар-практикум в освітньому просторі Зеленського ліцею: удосконалюємо майстерність

Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля 26 квітня 2023 року для педагогів Зеленського ліцею (директор Роман Мартинюк) було організовано та проведено семінар-практикум «Удосконалення професійних компетентностей педагогів з питань організації дистанційного та змішаного навчання в контексті викликів сучасної освіти».

15:01 28.04.2023

Розвиток пізнавальних процесів дошкільника

27.04.2023 року в освітньому ХАБі ЦПРПП відбувся семінар-практикум практичних психологів  та асистентів вихователів ЗДО на тему: «Розвиток пізнавальних процесів дошкільників».

14:25 28.04.2023

Освітяни провели акцію "Паска для воїна"

12 квітня у Ковелі на площі Героїв Майдану відбулась акція “Паска для воїна”. Її організували та провели освітяни, аби додати святкового настрою військовим напередодні Великого християнського свята — Великодня.

10:20 13.04.2023

Вітаємо переможців конкурсу юних читців «Поетична вишиванка»

Згідно плану  роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників за сприяння Ковельської міської ради, управління освіти на базі закладу дошкільної освіти №8 «Казка» (керівник Ірина ЛЕУС) було проведено міський конкурс юних читців ,,Поетична вишиванка’’ серед вихованців закладів дошкільної освіти.

10:47 12.04.2023

Вплив засобів мистецтва на психоемоційний стан та розвиток дитини

07.04.2023  року в освітньому ХАБі ЦПРПП було проведено семінар-практикум практичних психологів та асистентів вихователів закладів дошкільної освіти з теми: «Вплив засобів мистецтва на психоемоційний стан та розвиток дитини».

15:15 07.04.2023

Весняна сесія професійних спільнот працівників освіти Ковельської МТГ, Дубівської ОТГ, Люблинецької ОТГ.

Відповідно до річного плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля (директорка Світлана Верчук) 23 березня, 27-29 березня 2023 року було організовано та проведено Весняну сесію  професійних спільнот працівників освіти Ковельської МТГ, Дубівської ОТГ, Люблинецької ОТГ.

21:22 30.03.2023

Професійні педагогічні спільноти ЗДО – майданчик для обміну досвідом та професійного розвитку педагогів.

З метою сприяння зростанню фахової майстерності педагогів, створенню умов для поширення у професійному середовищі інноваційних освітніх технологій 28  березня в ЗДО №3 «Теремок»  відбулася весняна сесія  професійних спільнот працівників закладів дошкільної освіти.

20:11 30.03.2023