Засідання інтервізійної групи працівників психологічної служби ЗЗСО

Дата: 02.12.2022 08:38

29 листопада 2022 року в освітньому ХАБі ЦПРПП відбулося засідання інтервізійної групи працівників психологічної служби закладів загальної середньої  освіти з теми: «Корекційно-розвиткова робота працівників психологічної служби з внутрішньо переміщеними дітьми».

Анатолій Лохманюк, практичний психолог ліцею №13,  закцентував увагу на поведінкових особливостях внутрішньо переміщених дітей,   напрямкам та формах корекційно-розвиткової роботи з даною категорією.

Про зміст і значення різних форм поведінки дітей у різних емоційних станах, вміння оцінити свою поведінку, зрозуміти й навчитися контролювати власні емоції розповіла Алла Мосійчук, практичний психолог ліцею с. Нуйно.

Учасники інтервізійної групи в практичній частині заходу ознайомилися з різними техніками та вправами, які допомагають школярам будувати конструктивні взаємини з однолітками, знижують рівень імпульсивності, тривожності й страху.