Дата: 21.12.2022 11:13

09 та 16 грудня 2022 року відбулися семінари-практикуми для вчителів початкових класів та вихователів ГПД «Зошит спостережень, учнівське портфоліо, свідоцтво досягнень, ведення журналу в початкових класах НУШ: як задовольнити потреби всіх учасників освітнього процесу».

Змістовну доповідь за темою семінару підготували вчителі початкових класів Галина Тарасюк (ЗЗСО І-ІІ ст. №6), Інна Кот ( Ліцей №7). Під час роботи семінарів Оксана Кравчик (ЗЗСО «Ліцей № 5»), Олена Хлуд (Ліцей №11) презентували зразки електронних зошитів спостережень.

Під час проведення одного з семінарів почалася повітряна тривога, учасники перейшли в укриття і там продовжили роботу. Навіть в екстремальних умовах учитель здатний працювати, розвиватися, навчати дітей.

Під час спілкування педагоги обмінялися досвідом, новими ідеями, які в майбутньому вчителі будуть використовувати в роботі Нової української школи.