Весняна сесія вчителів мистецтва: удосконалюємо вміння об'єктивно оцінювати здобувачів освіти в НУШ
У рамках Весняної сесії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Ковельської ТГ вчителі мистецтва під час методичного хабу «Особливості системи завдань мистецької галузі як фактор об’єктивного оцінювання здобувачів освіти в 5-7 класах НУШ» проаналізували виклики, з якими освітяни зіштовхнулися у процесі реалізації нових підходів до оцінювання.
Модератор заходу – Світлана Бруча, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради. Навіщо оцінювати по-новому? Як багато оцінок має бути за семестр? Чи можна обійтися без підсумкової роботи? Ці та інші питання обговорювали педагоги під час зустрічі. Спікери методичного заходу Ірина Сачик, вчителька ліцею № 13 м. Ковеля, Алла Кузьмук, вчителька ліцею «Оберіг», Ольга Олексюк, вчителька ліцею № 3 імені Лесі Українки м. Ковеля, Наталія Прокопів, вчителька ліцею № 1 м. Ковеля поділилися з присутніми власними підходами до оцінювання за групами результатів навчальної діяльності, запропонували практичні напрацювання. Наталія Анатоліївна розповіла про свою участь у Всеукраїнському заході «Мистецьке поле освітньої галузі», який відбувся в рамках зустрічі з Оксеном Лісовим. Міністр запевнив, що мистецька освіта – надзвичайно важлива, а міністерство буде сприяти, щоб у кожному навчальному закладі був хор, оркестр, театр чи виставкова зала.
У ході зустрічі було складено методичні рекомендації для покращення системи оцінювання навчальних результатів з урахування різних методів та засобів, визначено орієнтири, які сприятимуть кращому розумінню системи оцінювання в мистецькій галузі.