A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Збереження психічного здоров’я: сучасні підходи та практичні інструменти

Дата: 20.11.2024 10:00
Кількість переглядів: 7

Фото без описуНа сучасному етапі, коли виклики, пов’язані з війною та соціальними змінами, значно впливають на психоемоційний стан суспільства, питання збереження психічного здоров’я стає як ніколи актуальним.

 19 листопада 2024 року в освітньому ХАБі ЦПРПП  було проведено практичний інтенсив для працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти з теми: «Стратегії збереження психічного здоров'я учасників освітнього процесу».   
      Світлана Котік, психолог ЦПРПП, пояснила основні терміни та концепції, що формують фундамент розуміння психічного здоров’я. В практичній частині заходу презентувала ресурсну техніку «Дерево», яка допомагає в  роботі з емоційними станами у груповому та індивідуальному форматах. 

     Валентина Шеремета, практичний психолог ліцею №11 м. Ковеля, розповіла про принципи роботи зі збереження психічного здоров’я учнів, наголосивши на профілактичних заходах і комплексному підході; розглянула стратегії допомоги, які дозволяють знизити тривожність та адаптуватися до складних умов. Фахівець звернула увагу  на техніки переосмислення негативного досвіду як ключовому інструменті боротьби зі стресом.

     Олена Мокійчук, соціальний педагог ліцею №13 м. Ковеля, презентувала підхід майндфулнес, що допомагає знаходити баланс у повсякденному житті. З метою  збереження внутрішньої рівноваги та спокою провела медитаційну вправу «Вершина гори»

     Програма збереження психічного здоров’я продемонструвала важливість поєднання сучасних теоретичних підходів і практичних інструментів у роботі психологів та педагогів. Захід став цінним джерелом нових знань та практичного досвіду, які сприятимуть покращенню психологічного добробуту в освітньому середовищі.



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано