Інтервізія як форма методичного супроводу професійного розвитку фахівців психологічної служби

Дата: 05.06.2024 14:35

Фото без опису05 червня 2024 року в освітньому хабі ЦПРПП відбулося підсумкове засідання інтервізійної групи працівників психологічної служби ЗЗСО. Основними питаннями, які розглядались були:

• особливості роботи з дітьми, які постраждали під час війни;
  • аналіз роботи професійної спільноти працівників психологічної служби,  інтервізійної групи за 2023-2024 н.р.;
  • проведення соціологічного опитування, визначення завдань на новий навчальний рік.

Валентина Шеремета, практичний психолог ліцею №11, зосередила увагу на характеристиці  психоемоційних станів та реакціях дітей на досвід війни,  надала практичні рекомендації щодо здійснення  діагностики і консультативної допомоги дітям та батькам.

Оксана Коцюбчик, голова спільноти, проаналізувала діяльність професійної спільноти працівників психологічної служби у 2023-2024 навчальному році.

Світлана Котік,  психолог ЦПРПП, подякувала за роботу фахівцям, зазначила про важливість надання професійної психологічної допомоги усім учасникам освітнього процесу саме в даний час; закцентувала увагу на тому, що практичні психологи та соціальні педагоги підвищили рівень професійності шляхом розвитку базових навичок консультування, опанування новими діагностичними вправами та техніками, використання інноваційних форм роботи з учнями, батьками та педагогами.

За результатами роботи інтервізійної групи у 2023-2024 навчальному році  учасники отримали сертифікати.