Навчання по проєкту DECIDE «Стаємо сильнішими разом!»

Дата: 04.06.2024 11:15

Фото без опису               Педагогічні працівники Центрів не тільки пропагують необхідність безперервного професійного розвитку для педагогів, але і самі активно долучаються до різних заходів, які допомагають краще розібратися із проблемними фаховими питаннями, та в цілому тримати руку на пульсі подій, що відбуваються в освітньому житті нашої держави.

Так, Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля  долучився до навчання тренерів  по проєкту DECIDE «Стаємо сильнішими разом!», який було організовано та проведено у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Українські діти по-різному проживають досвід війни, їм усім необхідна особлива увага та підтримка. Наслідки війни - це виклики, які потребують нових навичок від кожного з нас уже зараз.

Саме тому проєкт DECIDE спільно з Офісом омбудсмана України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством інфраструктури України та Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту запускає «Стаємо сильнішими разом!» — ініціативу, що покликана допомогти дітям, які постраждали від війни.

DECIDE – це швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». Він спрямований на підтримку реформ в освіті та процесів децентралізації для розвитку в Україні ефективної системи управління освітою.

Головна мета проєкту DECIDE – допомогти жителям територіальних громад долучитися до демократичного врядування та отримати рівний доступ до якісної освіти.

Основні напрями проєкту:

-         нові компетентності вчителя в умовах воєнного стану;

-         права людини та громадянина;

-         психологічна підтримка;

-         підтримка дітей із особливими освітніми потребами;

-         безпечний освітній простір у закладах освіти.

Під час навчання відбулися панельні дискусії, де обговорили актуальні питання в умовах війни, а саме:

-         безпечний простір в школі та громаді;

-         чому підтримка та захист дітей особливо важливі.