Емоційний та оздоровчий вплив музики на розвиток дітей дошкільного віку

Дата: 29.02.2024 22:26

«Через культуру, через мистецтво, через рух, танець, співи і музику можна розкрити затиснуті емоції» - Найджел Осборн, британський музикотерапевт.                                               28 лютого 2024 року в закладі дошкільної освіти №2 «Берізка» відбувся семінар-практикум для керівників музичних ЗДО  на тему: «Емоційний та оздоровчий вплив музики на розвиток дітей дошкільного віку».

У теоретичній частині вихователь-методист Ірина Лукашик розповіла про властивості музики як одного із засобів оздоровлення дітей дошкільного віку. Керівник музичний Марія Шиліпук поділилася досвідом роботи щодо розвитку емоційної сфери дошкільників засобами музично-естетичної діяльності. Вихователь Марія Абрамчук розказала про вплив українського фольклору на дошкільнят у спільній роботі керівника музичного та вихователя.

Учасники заходу переглянули авторську модель музичного заняття «Power Bank для Емоційки» з елементами терапії, яке презентувала керівник музичний Марія Шиліпук. А також у практичній частині педагоги опанували нові інструменти музикотерапевтичних практик, які формують здатність мислити не у «загальному потоці», а творчо, цікаво, натхненно і результативно.

Під час семінару керівники музичні ЗДО міста отримали нові знання, суцільну насолоду та зарядилися теплими, щирими емоціями.

Наталія СЕМЕНЮК,

голова професійної спільноти керівників музичних ЗДО