Роль художньо-естетичних смаків та ворчих здібностей дітей під час реалізації нетрадиційних технік малювання

Дата: 02.02.2024 12:52

30 січня 2024 року у закладі позашкільної освіти "Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка" відбувся міський семінар-практикум для керівників гуртків закладів позашкільної освіти з теми "Роль художньо-естетичних смаків та творчих здібностей дітей під час реалізації нетрадиційних технік малювання".

У теоретичній частині консультант ЦПРПП Жанна КОЛЕСНІКОВА розповіла про ключові виклики освітнього процесу в сучасних умовах. Досвідом роботи як розвивати художньо-естетичні смаки творчих здібностей дітей через нетрадиційні техніки малювання поділилась "керівник гуртка-методист" "Зразкового художнього колективу" гуртка образотворчого мистецтва Оксана Цюп'яшук.

У практичній частині учасники семінару не лише ознайомились, а й самі спробували малювати, використовуючи цікаві нетрадиційні техніки, а саме:

🔹техніку "Ниткографія", з якою ознайомила керівник гуртка образотворчого мистецтва "Барви" Іванна Шаварська;

🔹техніку "Кракле" (керівник гуртка образотворчого мистецтва "Творча майстерня" Наталія Онофрійчук);

🔹техніку "Мармуровий папір" (педагог Оксана Цюп'яшук).

Під час семінару педагоги отримали нові знання та теплі, щирі емоції.

Дякуємо колегам за цікаві ідеї та нові знання.