A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Освітні втрати: причини та шляхи подолання

Дата: 23.11.2023 23:17
Кількість переглядів: 135

        Фото без опису  Як безпечити розуміння сутності понять: освітні втрати / навчальні втрати / освітні розриви / освітні прогалини; навчити планувати роботу з виявлення та подолання навчальних втрат в учнів; застосовувати інструменти для діагностики навчальних втрат;  планувати роботу щодо коригування навчальних втрат учнів (індивідуальну та колективну) -  з цих та інших питань консультували педагогів освітніх закладів під час методичного хабу Жанна Колеснікова та Світлана Бруча – консультанти ЦПРПП м. Ковеля.

       Мета зустрічі - підготувати педагогічних працівників до виявлення та походження навчальних втрат за допомогою наявних діагностичних інструментів.

     Учасники методичного хабу – педагоги ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, ЗЗСО І-ІІ ст. №6,9 удосконалили загальні та професійні компетентності.

     Подолання освітніх втрат здобувачам освіти 5-11 класів є важливим завданням для забезпечення успішного навчання та розвитку дитини. Власне, тому для вирішення проблеми ми рекомендуємо реалізувати:

- Індивідуальний підхід: розуміти, що кожна дитина навчається по-різному і має свої сильні та слабкі сторони.

- Враховувати індивідуальні потреби дитини.

- Консультації з учнями для усунення прогалин із навчальних дисциплін.

- Розробити завдання різних рівнів складності для окремих учнів.

- Використовувати години варіативної складової шляхом запровадження індивідуальних та групових консультацій учнів.

- Організовувати роботу пришкільних таборів (мовних, математичних, природничих тощо).

   Вважаємо, що постійний зв’язок з батьками допоможе вчасно виявляти можливі проблеми та знаходити шляхи їх вирішення. Тому важливо встановити позитивний зв’язок, ділитись інформацією, визнавати досягнення, постійний зворотній зв’язок. Одним із головних чинників – це активна підтримка навчання вдома, сприяти активній комунікації. Обов’язково  сприяти взаємодії між батьками та дітьми (регулярні зустрічі, опитування батьків, запрошення до школи, використання соціальних мереж, система електронного журналу).

      Працюємо в команді та співпраці! Висловлюємо щиросердечну подяку адміністрації ЗЗСО І-ІІ ст. №6 (директорка Олена Харитонова) та усім педагогам методично-консультаційного заходу за розуміння та виконання спільних завдань та рішень!

 Реалізуємо сучасні запити!  Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано