Стартують конкурси міської ради

Дата: 19.05.2023 14:07

Видано розпорядження міського голови Ігоря Чайки про оголошення конкурсів на здобуття премії міської ради "УСПІШНИЙ ПЕДАГОГ" серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та "ЗАКЛАД ОСВІТИ- ПРОСТІР ЯКОСТІ: СЕРЕДОВИЩЕ, ЩО НАЛЕЖИТЬ ДІТЯМ".

У грудні 2022 року рішенням міської ради  №29/14 було затверджено комплексну місцеву програму "Освіта Ковеля - простір якості та інновацій", складовими якої є названі вище конкурси. Відповідальний виконавець - ЦПРПП м.Ковеля. На преміювання переможців конкурсів передбачено значні кошти з міського бюджету, зокрема,  328 000 грн  - на "Успішний педагог" (розмір премії переможця становить  п'ять  мінімальних заробітних плат) .

157 000 грн передбачено  на преміювання переможців конкурсу " Заклад освіти-простір якості: середовище, що належить дітям" -

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

- заклади дошкільної освіти;

- заклади загальної середньої освіти.

Учасниками  можуть бути усі колективи закладів дошкільної та загальної середньої освіти Ковельської територіальної громади.

Розмір премії переможців конкурсу у кожній з номінацій становить:

- за І місце –  33 000 грн. ;

- за ІІ місце –  26 000 грн.;

- за ІІІ місце – 19 000 грн.

Положення про проведення конкурсів та порядок визначення переможців надіслано в заклади освіти. Запрошуємо до участі!