Лепбук як спосіб розвитку творчих здібностей учнів у Новій українській школі

Дата: 16.05.2023 09:13

Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля 10 травня 2023 року для вчителів мистецтва закладів загальної середньої освіти було організовано та проведено семінар-практикум «Лепбук як спосіб розвитку творчих здібностей учнів у Новій українській школі».

Спікерка семінару – очільниця міської професійної спільноти вчителів мистецтва Ляшук Людмила Олександрівна, охарактеризувала лепбук як новітній спосіб організації навчальної діяльності школярів, презентувала власні доробки, створені для уроків мистецтва в 6-х класах, представила учасникам покрокову інструкцію роботи.

Під час практичної частини вчителям мистецтва було запропоновано створити власний лепбук, обговорити можливості його використання  в освітньому процесі, оцінити переваги та виклики.

Дякуємо учасникам семінару та спікерці Людмилі Ляшук за співпрацю, творчу атмосферу та успіх. Очікуємо на нові зустрічі! Разом зможемо все! Все буде Україна!