A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

STEM - освіта як освітній пазл НУШ

Дата: 10.03.2023 12:19
Кількість переглядів: 72

            Фото без описуВідповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля 09 березня 2023 року на базі ліцею №10 м. Ковеля (директор Максим Селівончик) було організовано та проведено семінар-практикум учителів англійської мови (початкова освіта) з теми: «STEM-освіта як освітній пазл Нової української школи».

    Консультант ЦПРПП м. Ковеля  Жанна Колеснікова, розпочала зустріч з організаційних та теоретико-методологічних засад. Поділилася міркуваннями щодо ефективності навчальної та дослідницької діяльності здобувачів освіти в електронному (цифровому) середовищі. Консультант ЦПРПП Світлана Шайнюк, акцентувала увагу на завданні, яке на часі перед сучасним учителем: використовувати такі ресурси, які пробуджуватимуть і підтримуватимуть у здобувачів освіти інтерес до пізнання нового. Адже, як відомо, нині важливого значення набуває STEM-освіта як освітній пазл Нової української школи.

        У семінарі-практикумі брали активну участь учителі початкових класів ліцею №10 м. Ковеля: Тетяна Коляда - ділилася досвідом роботи щодо впровадження елементів технологій STEM – освіти на уроках в початковій школі. Акцентувала увагу на ідеях та можливостях  STEM- підходу в початковій освіті.

      Альона Охманюк, учитель англійської мови ліцею №10 м. Ковеля ділилася досвідом щодо вивчення іноземної мови через STEM-урок  як веселу гру. Доводила учасникам заходу, що інтеграція ігрових трендів в початковій освіті має важливе місце на уроках англійської мови. Учителька вважає, що навчально-мовні ігри підвищують та підтримують інтерес до спілкування.

     Ганна Гладишкевич – запросила учасників зустрічі у STEM – майстерню, де учасники семінару-практикуму у групах конструювали роботів.

    Учасники  методичного заходу навчалися організовувати групову взаємодію, зворотній зв’язок,  спільно створювати електронні (цифрові) освітні ресурси. Розвивали професійні знання та уміння під час проведення уроків англійської мови у початковій школі. Отримали актуальні знання та практичні рекомендацій  щодо розробки та проведення STEM-занять.

   Щиро дякуємо всім спікерам та учасникам  семінару-практикуму за конструктивну роботу.

  Очікуємо на нові запити! Разом ми зможемо все! І все буде Україна!

 



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано