A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Семінар-практикум учителів історії "Краєзнавство як метод формування громадянської та національної самосвідомості особистості"

Дата: 02.06.2022 10:36
Кількість переглядів: 185

Фото без описуВідповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля 31 травня 2022 року в співпраці з Гішинською гімназією (директор Людмила Пунда) було організовано та проведено семінар-практикум учителів історії «Краєзнавство як метод формування громадянської та національної самосвідомості  особистості». 

Метою заходу стало формування професійних компетентностей педагогів для викладання краєзнавчих курсів, організації науково-дослідної діяльності учнів, використання краєзнавчих матеріалів у навчальній та позакласній практиці закладів освіти. У ньому взяли участь педагоги Ковельської та Люблинецької ТГ.

Учасники семінару-практикуму обговорили та отримали інформацію з питань (спікери Світлана Бруча, консультант ЦПРПП м. Ковеля та Олена Возняк, вчитель історії ліцею № 11 м. Ковеля):

  • Сучасний стан та перспективи розвитку краєзнавства.
  • Краєзнавча компетентність вчителя в умовах нових реалій.
  • Методика організації науково-дослідної роботи учнівської молоді з   волинезнавства.
  • Волинезнавчі проєкти ВІППО.
  • Проєкти Волинської обласної Малої академії наук з волинезнавства.
  • Проєкти Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради.
  • Комплексні учнівські краєзнавчі дослідження в межах окремого населеного пункту.

Цікавими та пізнавальними були презентація історії  Гішина «Стежками рідного села» (Людмила Пунда, вчитель історії Гішинської гімназії) та екскурсія у Свято-Дмитрівську церкву – найстаріший дерев’яний храм Волині.

У  результаті семінару-практикуму учасники набули знань про сучасні тенденції розвитку шкільного краєзнавства, оволоділи формами та методами планування та викладання краєзнавства в школі, розуміння ціннісних та розвиваючих орієнтирів краєзнавчої освіти. Педагогам надано корисні покликання на методичні вказівки щодо викладання волинезнавства, участі у регіональних волинезнавчих та всеукраїнських краєзнавчих програмах.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників дякує директору та педагогам Гішинської гімназії за збереження української автентики  та бажає творчих  здобутків, здоров’я та миру!

Фото без опису          Фото без опису           Фото без опису

Фото без опису         Фото без опису

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано