A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Модернізація змісту, форм та методів роботи щодо викладання іноземної мови в середній та старшій школі у рамках Концепції Нової української школи

Дата: 13.05.2021 21:52
Кількість переглядів: 238

             Фото без опису Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля у співпраці з ЛІЦЕЄМ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 12 травня  2021 року  було організовано та проведено в онлайн форматі семінар-практикум з теми: "Модернізація змісту, форм та методів роботи щодо викладання іноземної мови в середній та старшій школі у рамках Концепції Нової української школи".

(Презентаційні матеріали додаються).

Презентація 1.  Презентація 2.  Презентація 3.

Консультант ЦПРПП Жанна Колеснікова, розпочала онлайн зустріч з організаційних та теоретико-методологічних засад. Поділилася презентаційним питанням: «Мотивація – один із найважливіших аспектів вивчення англійської мови у ЗЗСО». Акцентувала увагу на завданні, яке на часі перед сучасним учителем: використовувати такі ресурси, які пробуджуватимуть і підтримуватимуть у здобувачів освіти інтерес до пізнання нового. Адже, як відомо, нині важливого значення набуває мотивація як важливий компонент освіти.

            У семінарі-практикумі брала участь Надія Луник, методист видавництва Macmillan Ukraine (м. Львів), яка ознайомила  всіх присутніх із цифровими ресурсами для організації освітнього процесу у середній школі.

            Вікторія Гарбуз, учитель-методист ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, голова професійної спільноти учителів іноземної мови ЗЗСО міста та Ковельської ОТГ навчала присутніх  формам та методам роботи щодо викладання іноземної мови в середній та старшій школі у рамках Концепції Нової української школи. Ділилася досвідом роботи щодо цифрового інструментарію на уроках іноземної мови.

            У практичній частині семінару Вікторія Гарбуз разом з учасниками заходу визначали особливості та перспективи навчання іноземної мови в умовах НУШ. Чітко було визначено типи та методи уроків; оцінювання та опитування здобувачів освіти; доцільність домашніх завдань та їх якість; використання та застосування цифрового інструментарію тощо.

           Учасники семінару-практикуму виконали та надіслали організаторам заходу практичну роботу з теми: «Модель сучасного уроку з іноземної мови». Отже, отримають сертифікат учасника заходу (3 академічні години).

       Таким чином, слухачі заходу удосконалили знання щодо впровадження та використання різних методів, нових форм і цифрових технологій на уроках іноземної мови. Під час моделювання уроку активно застосовували індивідуальні підходи до формування та розвитку мовно-комунікативних умінь та навичок у здобувачів освіти.

Щиро дякую всім спікерам та учасникам заходу за конструктивну роботу.

                                                                                                           Жанна Колеснікова, консультант ЦПРПП


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано