A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Засоби візуалізації знань

ЗАСОБИ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ЗНАНЬ

Benettonplay

Перегляд

Сервіс дає змогу створювати простими засобами мальовану анімацію, комікси та багато інших проєктів. У розпорядженні користувача мінімальний набір інструментів: кисть, невелика палітра і кнопка скасування дії. Тривалість анімації обмежена 100 кадрами.

Bounce

Перегляд

Це цікавий і простий у використанні сервіс для того, щоб поділитися своїми ідеями з приводу дизайну і вмісту сайту, з приводу фотографії, картини, ілюстрації, дизайнерського рішення. Тут можна помітити кожну деталь і додати до неї коментар.

Cacoo

Перегляд

Простий і зручний онлайн сервіс для спільної роботи по створенню схем і діаграм онлайн. Сервіс крім звичайних функцій має багато додаткових модулів для створення навіть самих складних схем і навіть плакатів.

Chogger

Перегляд

Сервіс призначений для створення мальованих коміксів. У користувача є невеликий набір інструментів для малювання коміксу. Зручний інтерфейс з широкими можливостями налаштування.

Creately

Перегляд

Сервіс призначений для створення деталізованих схем і графіків будь-якої складності. Для цього використовується безліч вбудованих примітивів (об'єктів) а також сервіс дозволяє додавати власні зображення з комп'ютера або сайту.

Domo Animate

Перегляд

Цікавий онлайн сервіс для створення цифрових анімованих історій.

Easy Web Content Presenter

Перегляд

Це дуже зручний і потужний онлайн-інструмент для створення професійних мультимедійних цифрових продуктів (презентацій, банерів, інфографіки).

Genial.ly

Перегляд

Це цікавий web-сервіс для створення різноманітного інтерактивного контенту: презентацій, інтерактивних плакатів, ігор, інфографіки та ін.

Mapwing

Перегляд

Сервіс призначений для створення віртуальних екскурсій.

Mind42

Перегляд

Онлайн сервіс для створення ментальних карт. Можливий експорт карт в графічний формат. Є возожность отримати код для вбудовування карти на сторінки сайтів і блогів. Сервісом досить зручно користуватися.

Mindomo

Перегляд

Сервіс дозволяє створювати дуже барвисті ментальні карти, що містять фотографії, малюнки, звук, відео; можна додавати посилання. Створюйте, переглядайте та редагуйте інтелект-карти спільно. Сервіс забезпечує комфорт в роботі і особливо в частині ефективності взаємодії з членами команди в разі одночасної роботи.

MyHistro

Перегляд

Це web сервіс для сторітеллінга з прив'язкою до географічних картах. Сервіс дозволяє будувати часові стрічки, які відображаються на основі картографічного сервісу Google Maps і містять фото, тексти та гіперпосилання. З його допомогою легко створити зрозумілі і ефектні візуальні розповіді, що ілюструють як окремі події, так і цілі епохи або довготривалі процеси. Сервіс зручний і має інструментарій для спільного використання.

PiktoChart

Перегляд

Онлайн сервіс зручний інструмент для створення інфографіки в мережі. Створеною роботою можна поділитися в соціальних мережах, зберегти на свій ПК і отримати код і посилання для вбудовування інфографіки на сайт.     

Playcast

Перегляд

Сервіс - "оригінальний спосіб виразити себе в інтернеті, поділитися своїми думками і настроєм, зробити подарунок своїми руками, привітати друзів. З'єднайте в єдине творіння вірші, фотографію, музику - і отримаєте свій унікальний маленький шедевр - оригінальну листівку". Так написали творці сервісу.

Professor Garfield

Перегляд

Сервіс являє собою цікавий конструктор коміксів. Ви можете тут створити: книгу коміксів, стрічку, презентацію, мангу або ж графічну новелу.

Projeqt

Перегляд

Сервіс для створення динамічних публікацій (презентацій). Можна створювати інтерактивні презентації та візуальні уроки, збирати портфоліо, імпортувати файли.

Spiderscribe.net

Перегляд

Онлайн сервіс для створення когнітивних карт. Можна не тільки візуалізувати ідеї: свої або учасників мозкового штурму, але і супроводити їх картинками, картами з Google Maps, документами і календарями. Сервіс підтримує роботу кількох людей над однією «картою розуму».

Wordle.net

Перегляд

Сервіс призначений для генерації "хмари слів" з тексту, які ви надаєте сервісу. Хмара виділяє слова, які частіше зустрічаються в початковому тексті. Ви можете налаштувати різні шрифти, макети і колірні схеми вашого хмари.

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень