Замовлення консультацій

надання консультацій

Форма для реєстрації

Верчук Світлана Степанівна,    директор

Координує діяльність професійних спільнот директорів закладів освіти, заступників директорів з навчально-виховної, виховної роботи, організовує роботу міської школи резерву керівних кадрів, консультує з питань забезпечення якості освіти, управлінської діяльності, підвищення кваліфікації педагогів.

Понеділок, середа, п’ятниця,

Колода Оксана Панасівна,

консультант

Координує діяльність професійних спільнот педагогічних працівників ЗДО, організовує роботу з молодими педагогами, в т.ч. педагогічну інтернатуру. Консультує з питань ведення кадрової документації, організації та документального оформлення атестації педагогічних працівників, установчих документів закладів освіти тощо.

Прохорчук Андрій Федорович,          консультант

Координує діяльність професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО : вчителів математики, фізики, хімії, інформатики, трудового навчання, біології, географії. Консультує з питань інформатизації, комп'ютеризації освітнього процесу. Організовує роботу школи цифрової компетентності

Вівторок, середа

Колеснікова Жанна Василівна,       консультант

Координує діяльність професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО : вчителів іноземних мов, фізичної культури, Захисту України,  педагогів-організаторів, класних керівників, керівників гуртків ЗПО,

Бруча Світлана Анатоліївна,

консультант

Координує діяльність професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО: вчителів історії та правознавства, української мови та літератури, зарубіжної літератури. Консультує з питань впровадження інновацій в освітній процес, побудови індивідуальної освітньої траєкторії педагога.

Понеділок,

Вівторок,

четвер, п’ятниця

Котік Світлана Миколаївна,

психолог

Координує діяльність працівників психологічної служби ЗДО, ЗЗСО, асистентів вчителів-вихователя, педагогів з корекційною освітою. Консультує з питань організації інклюзивного та індивідуального навчання дітей з ООС, профілактики професійного вигорання, конфліктології, самоактуалізації, мотивації до безперервного розвитку.

Понеділок, середа

Вівторок, четвер

Шайнюк Світлана Володимирівна,

консультант

Координує діяльність професійних спільнот вчителів початкових класів, впровадження Концепції НУШ, з-абезпечення наступності між дошкільною та початковою, початковою та базовою освітами.