A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Віртуальні дошки

ВІРТУАЛЬНІ ДОШКИ

Conceptboard

Перегляд

Для створенння віртуальної дошки, яка може бути використана для запису коротких заміток і ідей, якими ви хотіли б поділитися з друзями або колегами. Користувачів можна додавати в конференції за допомогою електронної пошти. До того ж, є можливість коментувати дошку. Для початку роботи необхідно зареєструватися. Сервіс підтримує кирилицю. На віртуальну дошку можна помістити зображення, документи. Є ряд графічних інструментів. Проміжні варіанти роботи з дошкою можна зберігати, у вигляді копій фрагментів екрану на дошці з обговоренням.   

CoSketch

Перегляд

Це розрахована на багато користувачів онлайн-дошка розроблена, щоб дати вам можливість швидко візуалізувати і поділитися своїми ідеями та образами. Ви отримуєте безкоштовну віртуальну дошку разом з набором корисних інструментів для малювання. Кожна дошка має унікальний URL, який може використовуватися спільно з іншими, щоб дозволити їм приєднатися до вас. Можна використовувати чат для спілкування один з одним під час роботи. Є можливість впровадити варіант cosketch в ваш сайт, що дозволяє користувачам миттєво співпрацювати в реальному часі, не залишаючи ваш сайт.       

Drawonthe

Перегляд

Сервіс для спільного малювання олівцем і фарбами. Окрім створення малюнків на чистому робочому полі дошки, можна намалювати ескізи на карті Світу, а також на контенті будь-якого сайта. Для цього необхідно зазначити URL-адресу веб-сайта, після чого його сторінка буде відображатися як фоновий малюнок дошки. Звернемо увагу, що за використання сервісом Drawonthe не можна скасувати помилкових дій, наприклад, якщо випадково було щось неправильно намальовано, то цього, на жаль, не можна видалити.

Educreations

Перегляд

Створення привабливих відео-уроків і звітів школярів за різноманітними проектами дозволить їх зробити більш цікавими і привабливими. Додаток дозволяє додавати коментарі до зображень, створювати ментальні карти, записувати голос і багато, багато іншого. Можливі функції редагування об'єктів і навіть використання ефектів анімації. Це чудовий помічник вчителю для конструювання мультимедійних уроків і можливість учневі проявити свою творчість при створенні навчальних проектів.

FlockDraw

Перегляд

Онлайн-сервіс для колективного створення малюнків. Одночасно малювати можуть близько 50 осіб, здійснюючи вхід через свої браузери. Кількість глядачів при цьому не обмежена, результати відображено в усіх користувачів ресурсу, їх можна переглядати в масштабі реального часу. Містить вбудовані інструменти для швидкого малювання: пензель, олівець, заливка, відрізок, текст, гумка. Змінювати можна колір і розмір тексту або пензля.

Flowchart.com

Перегляд

Це онлайн дошка, розрахована на багато користувачів. Ви можете взаємодіяти зі своїми колегами в реальному часі.

LIno it

Перегляд

Універсальний онлайн сервіс для роботи з нотатками, стікерами, фото, відео, організованими в один віртуальний стіл. Для початку роботи необхідно зареєструватися. Для інших учасників, які працюють з дошкою реєстрація не потрібна. Посиланням можна поділитися або вбудувати роботу на сторінки сайтів, блогів. Сервіс підтримує кирилицю.       

Popplet

Перегляд

Сервіс призначений для створення і наповнення контентом «липкої» дошки з можливістю спільного редагування. Цей сервіс дозволяє створювати стіни мультимедійних (відео, текст, фото, графіка) заміток, якими можна поділитися з іншими, спільно працювати, розміщувати роботи на сторінках сайтів, блогів. Готову роботу можна зберегти на комп'ютері у форматі графічного файлу або PDF документа.

REaltimeBoard

Перегляд

Онлайн сервіс - цікавий російськомовний проект для створення групових віртуальних дошок. Тепер ваші публічні дошки доступні без реєстрації - ви можете демонструвати їх на ваших сайтах і блогах. Дошку можна демонструвати у вигляді слайдів презентації. Сервіс підтримує Google Drive. Вбудований чат. Для активної роботи з сервісом потрібна реєстрація. 

Rizzoma

Перегляд

Онлайн сервіс призначений для різних користувачів: як для ділової людини, так і для педагога. До обговорення проекту, ідеї можна запрошувати співрозмовників для безпосереднього спілкування, так і оповіщати про моменти обговорення будь-якого свого колегу за допомогою розсилки повідомлення. На віртуальному майданчику для спілкування можна поміщати фото, текстові повідомлення, структуровані документи, гаджети (опитування, відео, таблиці, ментальні карти і ін.). Причому можна організовувати обговорення для кожного позначеного об'єкта. Обговорення будується як "дерево зі своїми гілками (питаннями)".

Scribblar

Перегляд

Онлайн-дошка містить вбудовані інструменти малювання, що аналогічні відомим графічним редакторам. Створені фігури можна редагувати й переміщувати. Дошка може містити кілька сторінок із різним контентом, перехід між якими організовується за допомогою відповідних кнопок у лівому нижньому куті екрана. У безкоштовному варіанті Scribblar є можливість працювати одночасно тільки двом особам. Багато функцій, таких як додавання формул, доступні лише після обрання одного з запропонованих тарифних планів. Під час реєстрації на безкоштовному акаунті є обмеження на створення «кімнат» і запрошення користувачів для роботи з ними.    

Scrumblr

Перегляд

Цей сервіс потужний інструмент для спільної роботи з інформацією в реальному часі. Кілька користувачів можуть одночасно вносити правки в одну і ту ж інформацію і бачити чужі зміни в реальному часі. Можна додавати іменовані колонки і переміщати по ним стікери.

Stoodle

Перегляд

Сервіс організації майданчика для обміну знаннями і взаємонавчання, роботи в режимі реального часу на віртуальній дошці з нескінченним числом сторінок, спілкування в реальному часі за допомогою голосових конференцій і текстового чату.

Twiddla

Перегляд

Сервіс дозволяє розміщувати на робочій поверхні текст (розмір, накреслення літер, вирівнювати текст, виділяти його жирним, курсивом), ілюстрації, математичні формули; вбудовувати документи, віджети і html-код; спілкуватися за допомогою чату та звуку. Є можливість спільного перегляду веб-сайтів в режимі онлайн.

Web Whiteboard

Перегляд

Це відмінна віртуальна дошка для малювання, простий інтерфейс, мінімалізм в інструментах і надійний синхронний розрахований на багато користувачів режим.

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень