A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Відеосервіси сучасного вчителя

ВІДЕОСЕРВІСИ

H5P

Перегляд

 

Проект справив велике враження своїми можливостями і багатством інструментарію. Це просто чудовий інструментарій педагога. Проект призначений для створення різноманітного інтерактивного контенту. Для власників сайтів є спеціальний модуль, який можна інтегрувати в систему управління сайтом. Решта користувачів можуть створювати інтерактивний контент на сервісах проекту і потім використовувати на сторінках сайтів або блогів.

Huzzaz

Перегляд

 

Сервіс призначений для організації колекцій відео, яке розміщене на відеохостингу YouTube і Vimeo. Цей сервіс дозволяє організувати налаштовані списки і збирати в колекції тематичні відео. Це зручно для організації електронного навчання і не тільки. Готовою колекцією відео можна поділитися в соціальних мережах, отримати код і посилання для вбудовування на сторінки сайтів і блогів.        

IMGUR Video to GIF

Перегляд

Зручний і простий в роботі web- сервіс, який дозволяє перетворювати (конвертувати) і доповнювати будь-яке відео в формат GIF.

PlayPosit

Перегляд

Віртуальне освітнє середовище для створення і спільного використання інтерактивних відео-уроків. Вчителі можуть працювати з будь-яким онлайн-відео (скрінкасти, Khan Academy, ТЕД і т.д.) і перетворити традиційно пасивний зміст відео в активний ресурс для роботи з учнями. PlayPosit нагороджений премією за "Кращий відкритий освітній ресурс" і позиціонується розробниками для корпоративного використання в перевернутому навчанні і в змішаному середовищі.

TED-Ed

Перегляд

Сервіс надає можливість створювати відео-уроки з можливістю активного доповнення: створення опитувань, розгорнутих відповідей, додаткова (поглиблена) інформація по темі у вигляді посилань, підведення підсумків або завдання на практичну роботу. Все це можна додавати до будь-якого відео розміщеному на Youtube.

Vialogues

Перегляд

Сервіс використовує відео для навчання, додаючи в рамках перегляду групову взаємодію. Відео завантажується з YouTube або самостійно з ПК (обмеження 1 Gb). До певних кадрів відео можна прикріпити опитування або додати коментарі, що допомагає глибше розібратися з досліджуваним матеріалом.

Vibby

Перегляд

Безкоштовний інструмент для роботи з відео зі зручним інтерфейсом і простий у використанні. За допомогою цього сервісу можна виділити найбільш важливі частини відеозапису, який опублікований онлайн. Це дозволить використовувати в своїй роботі з учнями саме ці важливі частини відеоролика.

Wirewax

Перегляд

Це онлайн редактор для створення інтерактивних відеороликів. На основній сторінці є відмінний інструктивний матеріал, який в деталях показує весь процес роботи з інструментарієм сервісу.

Zentation

Перегляд

Онлайн сервіс призначений для синхронного представлення відео + презентації (створеної в додатку MS PowerPoint), що візуально представляє відчуття роботи з лектором, який працює з презентаційним матеріалом.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень