Вчитися ніколи не пізно

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Сучасному вчителеві потрібно усвідомити, що Нова українська початкова школа чекає педагога-професіонала, партнера з високими людськими цінностями.

У Ковельській ТГ пройшло навчання (другий цикл освіти) для вчителів початкової школи за напрямами:

• здійснення формувального оцінювання;
  • впровадження діяльнісних, зокрема ігрових, методів навчання;
  • використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання.

До проведення курсів підвищення кваліфікації залучені тренери, які пройшли спеціальну підготовку – консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Володимирівна Шайнюк, учителі початкових класів – Наталія Степанівна Троцюк (ЗЗСО «ЛІЦЕЙ №1 м. КОВЕЛЯ»), Наталія Олексіївна Ягодинець (ЗЗСО I-III ст. № 12).

За результатами навчання слухачі курсів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації з питань реалізації Концепції Нової української школи.

Справжній вчитель не тільки вчить, виховує, розвиває, а й любить своїх учнів. Він допомагає пробуджувати в дітях цікавість до науки й не боїться сам навчатися чомусь новому.