Українські платформи та ресурси для самоосвіти вчителя

УКРАЇНСЬКІ ПЛАТФОРМИ ТА РЕСУРСИ ДЛЯ САМООСВІТИ ВЧИТЕЛІВ

Всеосвіта

Освітній проєкт “Всеосвіта” – це сучасна платформа, яка допомагає вчителям професійно зростати та підвищувати педагогічну майстерність. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку.

ВУМ

Відкритий університет Майдану позиціонує себе як дистанційна платформа громадянської освіти. ВУМ пропонує більш ніж 30 тем для вивчення, кожен курс при цьому сформовано з лекцій, практичних завдань та контрольного опитування. В якості викладачів виступають представники успішних бізнес-шкіл, а також громадські діячі.

УМІТИ

Нова платформа освіти дорослих. Тут усе не так, як ви звикли.

Coursera

Один з найвідоміших освітніх проектів, завдяки якому всі бажаючі можуть прослухати лекції, запропоновані кращими університетами світу. Щотижня ви будете отримувати лекції та домашні завдання (виконувати їх треба обов’язково, в іншому випадку вам не нададуть сертифікат). Єдиний нюанс — перевіряти ваші завдання будуть такі ж самі студенти. Цікаво, що деякі матеріали вже перекладено українською мовою.

Duolingo

Щоб гарантовано заговорити англійською, додатково варто скористатися всесвітньо відомою платформою Duolingo, яка, до речі, має український інтерфейс.

EdEra

Сайт з онлайн-курсами, підручниками і спецпроєктами, також тут є «ЗНО платформа» – безкоштовний сервіс для самостійної підготовки майбутніх абітурієнтів. На EdEra є онлайн-книги з інтегрованими відео та тестами, блог з матеріалами про освітні тенденції, корисні прийоми та техніки навчання. Усі навчальні матеріали на сайті ed-era.com повністю безкоштовні.

Lingva.Skills

Масштабний соціальний проект, створений за підтримки Уряду України для вивчення англійської мови. Курс безкоштовний, отже навчатися можуть усі бажаючі: наразі Lingva.Skills користуються як школярі, так і держслужбовці.

На Урок

Сайт з вебінарами, конференціями, конкурсами та журналом для освітян, всеукраїнською олімпіадою, матеріалами для позакласної роботи та проведення уроків. За проходження курсів чи конкурсів учні та вчителі отримують свідоцтва і відзнаки. У пошуці можна знайти потрібний матеріал за підручником, предметом чи класом.

Prometheus

Громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України ми створюємо та розміщуємо МВОК на власній онлайн-платформі та надаємо безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі. Безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.

Вебінари з mozaBook та mozaWeb від EdPro

Лекції розширеного курсу з вивчення програми mozaBook в постійному доступі на сайті. Раз на 2 місяці проходить безкоштовний Вебінар, де вчителі можуть до кожного відео виконувати домашнє завдання та отримати Сертифікат.

Навчання підходить як учителям, які активно користуються програмою, так і тим, хто ще не працював з нею. Різні рівні курсу дозволять обом категоріям взяти для себе максимум користі.

Портал безперервного навчання СуХаРі

Сайт з курсами, тренінгами, хакатонами і лекціями в Харкові. Тут зібрана інформація і порівняння всіх курсів і шкіл: від занять англійською мовою або курсів QA (тестування) і до навчання 1с.

В основному, більшість курсів та тренінгів дають базу або допомагають поглибити знання. Усі курси, статті та події відмічені тегами, що означає поділ за рівнями: Су - для початківців, Ха - для тих, хто хоче поглибити знання, Рі - для тренерів і викладачів.

Ukrainian English Language Teacher Learning Platform

Онлайн-платформа для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови. Дистанційний курс  відкритий з 1 січня 2019 року. Розробники навчальної програми надали вчителям матеріали для професійного зростання, підвищення результативності, найновіші знання і методи викладання, можливості для того, щоб зробити уроки цікавішими для дітей і більш продуктивними.