A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Українські платформи та ресурси для самоосвіти вчителя

УКРАЇНСЬКІ ПЛАТФОРМИ ТА РЕСУРСИ ДЛЯ САМООСВІТИ ВЧИТЕЛІВ

Всеосвіта

Перегляд

Освітній проєкт “Всеосвіта” – це сучасна платформа, яка допомагає вчителям професійно зростати та підвищувати педагогічну майстерність. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку.

ВУМ

Перегляд

Відкритий університет Майдану позиціонує себе як дистанційна платформа громадянської освіти. ВУМ пропонує більш ніж 30 тем для вивчення, кожен курс при цьому сформовано з лекцій, практичних завдань та контрольного опитування. В якості викладачів виступають представники успішних бізнес-шкіл, а також громадські діячі.

УМІТИ

Перегляд

Нова платформа освіти дорослих. Тут усе не так, як ви звикли.

Coursera

Перегляд

Один з найвідоміших освітніх проектів, завдяки якому всі бажаючі можуть прослухати лекції, запропоновані кращими університетами світу. Щотижня ви будете отримувати лекції та домашні завдання (виконувати їх треба обов’язково, в іншому випадку вам не нададуть сертифікат). Єдиний нюанс — перевіряти ваші завдання будуть такі ж самі студенти. Цікаво, що деякі матеріали вже перекладено українською мовою.

Duolingo

Перегляд

Щоб гарантовано заговорити англійською, додатково варто скористатися всесвітньо відомою платформою Duolingo, яка, до речі, має український інтерфейс.

EdEra

Перегляд

Сайт з онлайн-курсами, підручниками і спецпроєктами, також тут є «ЗНО платформа» – безкоштовний сервіс для самостійної підготовки майбутніх абітурієнтів. На EdEra є онлайн-книги з інтегрованими відео та тестами, блог з матеріалами про освітні тенденції, корисні прийоми та техніки навчання. Усі навчальні матеріали на сайті ed-era.com повністю безкоштовні.

Lingva.Skills

Перегляд

Масштабний соціальний проект, створений за підтримки Уряду України для вивчення англійської мови. Курс безкоштовний, отже навчатися можуть усі бажаючі: наразі Lingva.Skills користуються як школярі, так і держслужбовці.

На Урок

Перегляд

Сайт з вебінарами, конференціями, конкурсами та журналом для освітян, всеукраїнською олімпіадою, матеріалами для позакласної роботи та проведення уроків. За проходження курсів чи конкурсів учні та вчителі отримують свідоцтва і відзнаки. У пошуці можна знайти потрібний матеріал за підручником, предметом чи класом.

Prometheus

Перегляд

Громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України ми створюємо та розміщуємо МВОК на власній онлайн-платформі та надаємо безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі. Безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.

Вебінари з mozaBook та mozaWeb від EdPro

Перегляд

Лекції розширеного курсу з вивчення програми mozaBook в постійному доступі на сайті. Раз на 2 місяці проходить безкоштовний Вебінар, де вчителі можуть до кожного відео виконувати домашнє завдання та отримати Сертифікат.

Навчання підходить як учителям, які активно користуються програмою, так і тим, хто ще не працював з нею. Різні рівні курсу дозволять обом категоріям взяти для себе максимум користі.

Портал безперервного навчання СуХаРі

Перегляд

Сайт з курсами, тренінгами, хакатонами і лекціями в Харкові. Тут зібрана інформація і порівняння всіх курсів і шкіл: від занять англійською мовою або курсів QA (тестування) і до навчання 1с.

В основному, більшість курсів та тренінгів дають базу або допомагають поглибити знання. Усі курси, статті та події відмічені тегами, що означає поділ за рівнями: Су - для початківців, Ха - для тих, хто хоче поглибити знання, Рі - для тренерів і викладачів.

Ukrainian English Language Teacher Learning Platform

Перегляд

Онлайн-платформа для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови. Дистанційний курс  відкритий з 1 січня 2019 року. Розробники навчальної програми надали вчителям матеріали для професійного зростання, підвищення результативності, найновіші знання і методи викладання, можливості для того, щоб зробити уроки цікавішими для дітей і більш продуктивними.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень