A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Платформи дистанційного навчання

ПЛАТФОРМИ  ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Інформаційне освітнє середовище “Класна оцінка”

Перегляд

На порталі можна створити сайт закладу, а також: електронні щоденники, бібліотеки, дистанційні курси, відеоконференції, відслідковувати статистику.

Edmodo

Перегляд

Це web-додаток, спеціальний сервіс в мережі інтернет, який не треба ніде встановлювати. Edmodo позиціонує себе як соціальна мережа для навчання або Facebook для навчання - він побудований за принципом соціальних освітніх мереж. Сервіс для роботи з класом онлайн: спільний чат, тести й завдання, інтеграція з Google Drive та Microsoft Office 365.    

Eliademy

Перегляд

Освітня платформа фінської компанії CBTec, яку заснували вихідці з Nokia. Eliademy намагається повністю умістити процес проходження курсів у браузер - прямо на місці можна переглядати навіть таблиці Excel і презентації PowerPoint. Під викладеними файлами викладачі залишають голосові замітки - так в Eliademy і формуються лекції. Кожен урок можна пов'язати з певним домашнім завданням. Стрічки для обговорень тут немає, зате є форум, де можна вести групові дискусії як на Coursera. Якщо хочете приховати свій курс від сторонніх очей, зробіть його закритим і пускайте за запрошеннями. Реєстрація в Eliademy безкоштовна, але бажаючі можуть встановити плату за прослуховування лекцій.

ЄДИНА ШКОЛА

Перегляд

Інформаційно-комунікаційна система, призначена для закладів освіти, учнів та їх батьків, включає електронні журнал та щоденник. Є мобільний додаток. Рекомендована МОН України.

Google Classroom

Перегляд

Сервіс для роботи з класом онлайн: спільний чат, тести й завдання, інтеграція з Google Drive.

Google Sites

Перегляд

Безкоштовний сервіс для створення функціонально простого сайту: особистої сторінки, дистанційного курсу, сайту закладу.

Lcloud

Перегляд

Єдине інформаційне середовище. Інтернет-сервіс для керування розкладом занять, створення комплексу єдиного навчально-методичного забезпечення, портфоліо викладача, електронного журналу, відомостей про студента та його рейтинг, проведення онлайн-тестування тощо.

МІЙ КЛАС

Перегляд

Відмінна українська платформа для онлайн-навчання. Тут зрозумілий, простий і дуже зручний інтерфейс українською мовою, достатня кількість різноманітних функцій, є можливість давати учням завдання різних форм і складнощів, а також можливість перевірити ці завдання автоматично. Детальніше: https://buki.com.ua/news/5-platform-dlya-orhanizatsiyi-dystantsiynoho-navchannya/

Moodle

Перегляд

Сервіс повністю безкоштовний - його можна вільно скачувати, встановлювати, змінювати і т.д. Moodle підходить для організації дистанційного навчання будь-якого рівня - від персональної ДО, або системи електронного навчання великого освітнього закладу. Навіть якщо ви приватний репетитор - ви можете використовувати Moodle.

НОВІ ЗНАННЯ

Перегляд

Електронні класні щоденники та журнали. Зручна система дистанційного навчання. Заклад освіти повинен бути приєднаним до системи "КУРС "Школа"".

Peer 2 Peer University

Перегляд

У Peer 2 Peer University панує демократія - уроки тут створюються спільно учнями та викладачами. Процес проходить у вигляді дискусії, учасники якої діляться досвідом і думками. Творець курсу запускає тему - викладає ролик або лекцію - після чого його доповнюють інші користувачі. Сервіс зрівнює професорів і звичайних користувачів - люди із науковими ступенями спілкуються тут з ентузіастами, які отримали свої знання у мережі. Peer 2 Peer University повністю безкоштовний.

CLASSDOJO

Перегляд

Експлуатація сервіса проста для всіх: треба пройти етап реєстрації і можна почати користуватися. Найбільше Classdojo підходить для організації віддаленого навчання школярів молодшої та середньої школи, адже все оформлено яскраво, креативно, є анімації. 

HUMAN ШКОЛА

Перегляд

Зручні та сучасні інструменти для навчального закладу (система управління навчанням, аналітика, шкільна соцмережа, рефлексія). Безкоштовно для державних ЗЗСО.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень