Платформи дистанційного навчання

ПЛАТФОРМИ  ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Інформаційне освітнє середовище “Класна оцінка”

На порталі можна створити сайт закладу, а також: електронні щоденники, бібліотеки, дистанційні курси, відеоконференції, відслідковувати статистику.

Edmodo

Це web-додаток, спеціальний сервіс в мережі інтернет, який не треба ніде встановлювати. Edmodo позиціонує себе як соціальна мережа для навчання або Facebook для навчання - він побудований за принципом соціальних освітніх мереж. Сервіс для роботи з класом онлайн: спільний чат, тести й завдання, інтеграція з Google Drive та Microsoft Office 365.

Eliademy

Освітня платформа фінської компанії CBTec, яку заснували вихідці з Nokia. Eliademy намагається повністю умістити процес проходження курсів у браузер - прямо на місці можна переглядати навіть таблиці Excel і презентації PowerPoint. Під викладеними файлами викладачі залишають голосові замітки - так в Eliademy і формуються лекції. Кожен урок можна пов'язати з певним домашнім завданням. Стрічки для обговорень тут немає, зате є форум, де можна вести групові дискусії як на Coursera. Якщо хочете приховати свій курс від сторонніх очей, зробіть його закритим і пускайте за запрошеннями. Реєстрація в Eliademy безкоштовна, але бажаючі можуть встановити плату за прослуховування лекцій.

ЄДИНА ШКОЛА

Інформаційно-комунікаційна система, призначена для закладів освіти, учнів та їх батьків, включає електронні журнал та щоденник. Є мобільний додаток. Рекомендована МОН України.

Google Classroom

Сервіс для роботи з класом онлайн: спільний чат, тести й завдання, інтеграція з Google Drive.

Google Sites

Безкоштовний сервіс для створення функціонально простого сайту: особистої сторінки, дистанційного курсу, сайту закладу.

Lcloud

Єдине інформаційне середовище. Інтернет-сервіс для керування розкладом занять, створення комплексу єдиного навчально-методичного забезпечення, портфоліо викладача, електронного журналу, відомостей про студента та його рейтинг, проведення онлайн-тестування тощо.

МІЙ КЛАС

Відмінна українська платформа для онлайн-навчання. Тут зрозумілий, простий і дуже зручний інтерфейс українською мовою, достатня кількість різноманітних функцій, є можливість давати учням завдання різних форм і складнощів, а також можливість перевірити ці завдання автоматично. Детальніше: https://buki.com.ua/news/5-platform-dlya-orhanizatsiyi-dystantsiynoho-navchannya/

Moodle

Сервіс повністю безкоштовний - його можна вільно скачувати, встановлювати, змінювати і т.д. Moodle підходить для організації дистанційного навчання будь-якого рівня - від персональної ДО, або системи електронного навчання великого освітнього закладу. Навіть якщо ви приватний репетитор - ви можете використовувати Moodle.

НОВІ ЗНАННЯ

Електронні класні щоденники та журнали. Зручна система дистанційного навчання. Заклад освіти повинен бути приєднаним до системи "КУРС "Школа"".

Peer 2 Peer University

У Peer 2 Peer University панує демократія - уроки тут створюються спільно учнями та викладачами. Процес проходить у вигляді дискусії, учасники якої діляться досвідом і думками. Творець курсу запускає тему - викладає ролик або лекцію - після чого його доповнюють інші користувачі. Сервіс зрівнює професорів і звичайних користувачів - люди із науковими ступенями спілкуються тут з ентузіастами, які отримали свої знання у мережі. Peer 2 Peer University повністю безкоштовний.

CLASSDOJO

Експлуатація сервіса проста для всіх: треба пройти етап реєстрації і можна почати користуватися. Найбільше Classdojo підходить для організації віддаленого навчання школярів молодшої та середньої школи, адже все оформлено яскраво, креативно, є анімації.

HUMAN ШКОЛА

Зручні та сучасні інструменти для навчального закладу (система управління навчанням, аналітика, шкільна соцмережа, рефлексія). Безкоштовно для державних ЗЗСО.