Онлайн-зустріч із заступниками директорів початкової школи та головами професійних спільнот початкових класів міста Володимир-Волинського

Дата: 27.05.2022 13:39

26 травня відбулася онлайн-зустріч із заступниками   директорів  початкової школи та головами професійних   спільнот початкових класів міста Володимир-Волинського   “Щодо окремих питань завершення 2021-2022 навчального   року”.

Шайнюк Світлана, консультант ЦПРПП, ознайомила учасників онлайн-зустрічі з організацією освітнього процесу в умовах воєнного стану, звільнення здобувачів освіти НУШ 4 класів від державної підсумкової атестації.

Акцентувалась увага педагогів на особливостях підсумкового (річного) оцінювання навчальних досягнень учнів, враховуючи результати оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання, переведення та випуску здобувачів освіти НУШ у 2021-2022 навчальному році, важливості своєчасного інформування батьків  про результати навчальних досягнень учнів, оформлення шкільної документації в початкових класах (класні журнали, свідоцтва навчальних досягнень).

Учасники зустрічі у ході спілкування отримали змістовні фахові відповіді на запитання, які їх цікавили, практичні поради та друковані матеріали роз'яснювального змісту.