A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Засідання інтервізійної групи працівників психологічної слудби ЗЗСО

Дата: 26.01.2022 16:00
Кількість переглядів: 52

         25 січня 2022 року в освітньому ХАБі ЦПРПП відбулося засідання інтервізійної групи працівників  психологічної служби закладів загальної середньої освіти з теми: «Використаннря універсальної колоди МАК у практиці казкотерапії».

      Оксана Мельничук,  практичний психолог ліцею ім. Олени Пчілки, зазначила, що метафоричні асоціативні картки є  один із ефективних та популярних інструментів психолога, що дозволяють у дуже  короткий відрізок часу отримати необхідний обсяг інформації для якісної діагностичної, корекційної та терапевтичної роботи. Даний метод підходить як для групової, так і для індивідуальної роботи з дітьми та дорослими. Діапазон застосування асоціативних метафоричних карток великий: особистісний зріст, посттравматичний синдром, профілактика професійного вигоряння, проблеми дитячо-батьківських відносин, способи вирішення конфліктів та інше.

       Фахівець ознайомила присутніх з правилами роботи з картами, їх різновидами та функціями; провела техніки: «Історії», «Асоціації», «Біографія», «Криза», «Таємниця».

 « повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень