У пошуках нових ідей!

Дата: 07.10.2021 08:43

Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м.Ковеля у співпраці з КЗ "Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка" та "Ліцею - 10" відбувся виїзний семінар-практикум міської педагогічної спільноти педагогів-організаторів освітніх закладів Ковельської МТГ та Люблинецької ОТГ на тему: «Впровадження нових форм організації і проведення виховних заходів в період змішаного навчання».

Упродовж заходу організатори акцентували увагу на важливих завданнях сьогодення, а саме:

• "Впровадження нових форм організації та проведення виховних заходів в період змішаного навчання" (Жанна Колеснікова, консультант ЦПРПП);
  • "Організація виховного процесу щодо формування цінностей здобувачів освіти в умовах змішаного навчання "(Ольга Ломінська, ЗДНВР КЗ "Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка");
  • Вправу з елементами тренінгу "Дружнє коло" креативно провела Світлана Зеленко, педагог-організатор "Ліцею -10 м.Ковеля";
  • Цікавий та повчальний квест "Навчання і розваги у період змішаного навчання" організовано провели Ольга Ломінська та Світлана Зеленко.

Учасники семінару-практикуму відвідали музей "Лісової пісні" в урочищі Нечимне. Милувалися Волинськими краєвидами. Пройшли Лесиними стежками, відвідали місцину, де стояла хата дядька Лева, почули шелест листя дуба, під яким любила відпочивати Леся Українка. Озеро Нечимне гостинно запрошувало нас на тиху лісову розмову...

Мали можливість бути активними учасниками квесту та вправ з елементами тренінгу.

Під час проведення вправи "Очікування" у зворотньому зв'язку визначили, що в цілому, активно, повчально провели години зустрічі, спробувавши себе у "ролях" - здобувачів освіти, педагогів, батьків.

Семінар-практикум сприяв розвитку педагогічних компетентностей. Учасники заходу отримали сертифікат підвищення педагогічної кваліфікації.

Жанна Колеснікова, консультант ЦПРПП