Моє життя - моє позашкілля!

Дата: 24.09.2021 18:24

Сьогодні, 24.09.2021р. Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля було організовано та проведено урочисту програму до Дня позашкілля " Моє позашкілля - моє життя".

Колег- позашкільників вітали багато запрошених гостей: Наталія Маланицька, заступник міського голови; Лариса Жаб'юк , головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради; Ігор Сезьомін, голова Ковельської міської організації профспілки працівників освіти і науки; Світлана Верчук, директор ЦПРПП;  Андрій Мигуля, начальник управління культури, молоді та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради; Анатолій Семенюк, громадський діяч, краєзнавець, очільник міської влади тих 90-х років, коли Будинок школяра було перейменовано у Палац учнівської молоді імені Івана Франка.

Музичні вітання підготували для учасників заходу викладачі та випускники Ковельської школи мистецтв.

Для присутніх на заході було запропоновано онлайн екскурсії у заклади позашкільної освіти.

В онлайн форматі відбулася зустріч з народними художнім колективом ансамбль-танцю "Барвінок" ЗПО "Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка".

Висловлюючи сьогодні слова щирої вдячності педагогам-позашкільникам, усім працівникам позашкільної ланки, зичимо бути самовідданими обраній справі служіння дітям, реалізувати власне покликання у світі дитячої творчості та краси, плекати в юних душах паростки духовності й національної самосвідомості.

Жанна Колеснікова , консультант ЦПРПП.