Вітаємо переможців обласної виставки "Творчі сходинки педагогів Волині"

Дата: 12.04.2021 13:47

Відповідно до «Положення про обласну виставку дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині», затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 23.02.2012 № 123, на виконання наказу управління освіти і науки від 28.10.2020 № 324 «Про проведення ХХVІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині», з метою активізації творчої діяльності педагогічних працівників Волинської області, популяризації їх здобутків відбулась  ХХVІ обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині".

На участь у Виставці  з Ковельської територіальної громади було подано 25  робіт-переможців міського етапу, з них 15 відзначено : 3 роботи -дипломами І ступеня, 5 - ІІ ступеня, 5 - ІІІ ступеня, складає 60% якості від загальної кількості ( обласний показник -  273 робіт, що становить 41 % якості).

Членами журі відзначено новизну та актуальність тем відзначених робіт,  практичне спрямування методичних посібників, рекомендацій та розробок, авторських програм спецкурсів, курсів за вибором, факультативів і гурткових занять, електронних навчальних посібників тощо.

ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ  ОБЛАСНОЇ  ВИСТАВКИ «ТВОРЧІ  СХОДИНКИ  ПЕДАГОГІВ  ВОЛИНІ -2021»!

Відзначені:

дипломами І ступеня

1. Бруча Світлана Анатоліївна, вчитель історії і правознавства. Заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 7 м. Ковеля».  Методичні рекомендації  «Використання інтерактивних плакатів на уроках історії».
  2. Авторський колектив: Тимощук Наталія Сергіївна, Парамонова Валентина Станіславівна, Сущ Руслана Анатоліївна, вчителі початкових класів, Оксюк Наталія Іванівна, вчитель інформатики початкових класів.  Ліцей № 13 міста Ковеля Волинської області. Навчальний посібник  «Кейсбук. Вивчаємо. Досліджуємо. Стемимо».
  3. Пахолюк Валентина Тимофіївна, вихователь комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №7 - загальноосвітня спеціальна школа І ступеня» міста Ковеля» . Методичні рекомендації  «Пластилінографія як засіб розвитку дрібної моторики рук дітей з особливими потребами»,  «Нетрадиційні прийоми малювання, як засіб розвитку дрібної моторики рук дітей з особливими потребами».

дипломами  ІІ ступеня

1. Авторський колектив: Каганюк Валентина Адамівна, директор закладу дошкільної освіти Єрохіна Наталія Василівна, вихователь-методист Ліщук Надія Іванівна, вихователь Неделюк Таїса Олександрівна, вихователь Семенюк Марія Василівна, вихователь.  Дошкільний навчальний заклад № 12.  Методичні рекомендації «Як виростити бізнесмена» (Економіка для дітей в дидактичних іграх та коректурних таблицях)
  2. Авторський колектив: Ковальова Олена Петрівна, директор,  Левчук Ірина Олександрівна, вихователь-методист,  Герез Надія Севастьянівна, практичний психолог .  Заклад дошкільної освіти (ясла -садок) № 10 «Дзвіночок».  Методична розробка  «Адаптація. Супровід учасників ЗДО».
  3. Авторський колектив: Шевчик Надія Василівна, директор, Руднюк Людмила Володимирівна, вихователь – методист, Шевчик Наталія Юріївна, вихователь . Заклад дошкільної освіти комбінованого типу (ясла – садок) №11 (центр розвитку дитини) м. Ковеля.  Методичні рекомендації  «Сучасний заклад і родина: співпраця заради дитини».
  4. Назарчук Оксана Ярославівна, вихователь-методист.  Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) № 5 «Сонечко».  Методичні рекомендації «Скажіть «так» мультиплікації в ЗДО».
  5. Вельган Олександр Олександрович , вчитель математики . Білинський ліцей Ковельської міської ради.  Методичні поради «Використання математичних тренажерів в умовах дистанційного навчання».

дипломами ІІІ ступеня

1. Нікітчик Руслан Андрійович, вчитель трудового навчання. Ліцей № 13 міста Ковеля Волинської області. Методична розробка « Навчальний проєкт ексклюзивний виріб-сувенір «Силует кота» для виготовлення учнями 5 класів»
  2. Авторський колектив:  Гурська Лариса Олесіївна, вчитель фізичної культури,  Тищук Інна Петрівна, учитель біології . Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 6 м. Ковеля. Методичні рекомендації «Збереження здоров’я здобувачів освіти в умовах сучасних викликів».
  3. Артемук Ірина Миколаївна, керівник гуртків-методист.  Заклад позашкільної освіти Ковельська станція юних туристів.  Методичні рекомендації «Організація дистанційної роботи з учнями закладів позашкільної освіти за допомогою програми ZOOM».
  4. Косенчук Ірина Анатоліївна, вчитель-дефектолог.  Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №7 - загальноосвітня спеціальна школа І ступеня» міста Ковеля" . Методичні рекомендації «Навчаймо читати дітей з особливими освітніми потребами за методикою М.Зайцева»
  5. Деркач Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів.  Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 6 м. Ковеля.  Методична розробка «Формування ключових компетентностей у галузі природничих наук шляхом проектної діяльності на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ»»