A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Здобути і зберегти здоров'я може тільки сама людина...

Дата: 07.04.2021 10:57
Кількість переглядів: 20

Здобути і зберегти здоров'я може тільки сама людина…    

         Здоров'я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить. Щороку 7 квітня населення планети відзначає Всесвітній день здоров'я. Дата святкування  приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше, дню прийняття статуту цієї організації. Вперше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Одним з основних завдань просвітницької діяльності  вважається робота  із профілактики негативних соціальних явищ і підняття престижу здорового способу життя.

         З метою популяризації здорового способу життя, формування стійкого інтересу і позитивної мотивації здобувачів освіти до особистої гігієни, фізичної активності та відпочинку, безпечної поведінки, запобігання шкідливих звичок, здорового харчування -  в освітніх закладах міста вчителі фізичної культури, біології, класні керівники організовують у взаємодії із учасниками освітнього процесу просвітницько-навчальні заходи щодо безпеки життєдіяльності, санітарії та гігієни.

         Традиційно 7 квітня у шкільних бібліотеках освітніх закладів міста організовується виставка-рекомендація «Будьмо творцем свого здоров'я», на якій представляються видання, які допомагають зрозуміти, що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а перш за все – від дбайливого ставлення людини до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили свого організму та природні засоби.

         Тож у Всесвітній день здоров’я бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

                                                                                                 Жанна Колеснікова, консультант ЦПРПП

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень