Команда міста Ковеля - призер обласного турніру юних істориків!

Дата: 29.03.2021 23:12

26 березня 2021 року в режимі онлайн відбувся ХХІІ обласний турнір юних істориків, у якому взяли участь 20 команд із наукових учнівських товариств області.

В історичних раундах полеміка розгорнулася навколо цікавих питань як історії України, так і світу (два погляди на сучасне та майбутнє України І. Дзюби та П. Шелеста; робітничий клас в СРСР -  опора диктатури пролетаріату чи «будівельника соціалізму», було друге прем’єрство Черчилля синдромом переможця чи звільненням від ілюзій?).

У запеклій та наполегливій боротьбі команда міста Ковеля у складі:

• Возняка Назара, учня 10 класу ліцею № 3 імені лесі Українки;
  • Бручі Анастасії, учениці 9 класу ліцею імені Олени Пчілки;
  • Іванової Аліни, учениці 10 класу ліцею № 11;
  • Кубської Олександри, учениці 11 класу ЗЗСО № 12;
  • та капітана команди, учениці 11 класу ліцею № 13 – Сорокіної Марії

подолала суперників з Нововолинського наукового ліцею, Військового ліцею імені Героїв Небесної Сотні, закладів загальної середньої освіти Локач, Іванич, Ратного, Турійська та здобула ІІ місце!

У перебігу історичних раундів учасники команди засвідчили уміле оперування знаннями, усвідомлене проєктування минулих подій на сучасність, ведення конструктивного діалогу, уміння працювати в команді. Почуття задоволення від гри відчували всі: члени журі (чотири рази відзначили  юних істориків  оцінкою 5+), керівник команди  - Бруча Світлана Анатоліївна, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників, вчитель-методист  ліцею № 7 міст Ковеля,  а найголовніше, учасники.

Вітаємо юних істориків, їх учителів та батьків з успіхом! Нехай ніщо не завадить цим дітям досягти нових звершень!