A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Семінар - практикум "Зміна педагогічних підходів у роботі нової української школи під час викладання біології"

Дата: 26.03.2021 10:50
Кількість переглядів: 34

     24 березня 2021 року було проведено семінар-практикум з теми: «Зміна педагогічних підходів у роботі нової української школи під час викладання біології».

Захід відбувався на базі ЗЗСО "Ліцей №11"м.Ковеля. Учасники заходу  вчителі біології .

Семінар-практикум був побудований з теоретичної складової та практичної діяльності.

Про впровадження елементів STEM-освіти під час викладання природничих дисциплін.- акцентував увагу у своєму виступі Матвіюк Дмитро Юрійович, консультант ЦПРПП м. Ковеля.

Тетяна Копелюк, вчитель біології ЗЗСО « ліцей № 11» розповіла про креативність педагога, та необхідність її розвитку в сучасному вчителеві.

Спікери семінару-практикуму підготували та провели цікаві майстер-класи. Так, Романова Світлана, вчитель "ліцею11 м.Ковеля" поділилася досвідом роботи з креативними вправами, які дозволять легко і цікаво вчити новий матеріал. Такі вправи дають можливість конструювати завдання для ефективного розвитку « 4К» : креативності, колаборантності, кооперативності, комунікативності. Тетяна Копелюк, вчитель біології того ж ліцею провела майстер клас з теми «Кроссенс – асоціативна головоломка для сучасного учня». Під час якого педагоги мали можливість проявити нестандартне мислення та креативність. 

Учасники заходу спостерігали за роботою спікерів з  інформаційно-комунікаційними технологіями на платформах : «Рadlet», «Glogster» . Розширили свої знання з використання мультимедійних ресурсів для створення та зберігання інформації.

Упродовж 5 академічних годин учасники семінару-практикуму розширили свої можливості  імпровізувати та експериментувати, критично оцінювати свою діяльність. Формувати фахові компетентності необхідні для саморозвитку.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень