A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Класне керівництво : працюємо онлайн!

Дата: 23.03.2021 16:08
Кількість переглядів: 23

     Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м. Ковеля у співпраці з ЗЗСО "Ліцей#1 м.Ковеля" 22 березня 2021р. відбувся семінар-практикум за темою: "Класне керівництво: працюємо онлайн" за напрямом підвищення кваліфікації класних керівників освітніх закладів міста. Захід відбувся у дистанційній формі (з контролем знань), до участі долучилося 33 педагоги, та 4 спікери.

      Консультант ЦПРПП Жанна Колеснікова, чітко визначила роль класного керівника у формуванні ключових компетентностей здобувачів освіти. Окреслила організаційні та теоретико-методологічні засади семінару-практикуму.

    Оксана Мельник, ЗДВР ЗЗСО "Ліцей#1 м.Ковеля", голова професійної спільноти класних керівників освітніх закладів міста, презентувала техніки креативності і творчого мислення, які використовуються у роботі класного керівника.

      З Путівником по Google Classroom: як організувати виховний процес у віртуальному просторі. Змістовно, розпочавши з азів, інформувала про окремі цифрові ресурси, що є на вищезазначеній платформі, поділилася досвідом Юлія Козел, вчитель інформатики ЗЗСО "Ліцей#1 м. Ковеля".

     Світлана Дарчук, класний керівник 6-А класу ЗЗСО "Ліцей#1 м. Ковеля" презентувала власний практичний досвід щодо цифрових інструментів у роботі класного керівника: Canva, Jamboard. Світлана Павлівна - креативний, сучасний педагог, має нестримне бажання постійно саморозвиватись, розширювати власний кругозір. Вона, одна з перших класних керівників, що почала організовувати та проводити онлайн виховні години.

      Про ігрові онлайн-ресурси, Oodlu.org: граючись виховуємо, розповіла Тетяна Бутрим, класний керівник 7-А класу ЗЗСО"Ліцей#1 м.Ковеля".

    Учасники виконали та надіслали організаторам практичну роботу, що полягала у створенні постера з теми: "Портрет сучасного класного керівника", використавши цифрові інструменти, які були презентовані спікерами.

    У підсумку семінару-практикуму слухачі навчилися формувати значення онлайн-ресурсів для активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти під час дистанційного навчання. Готові до впровадження доступних онлайн-ресурсів для забезпечення безперервного виховного процесу. Вміють чітко визначати взаємодію класного керівника та батьківської громадськості для створення сприятливих умов навчання та виховання особистості дитини.

    За результатами роботи семінару-практикуму всі слухачі (33 педагоги) успішно виконали практичну роботу, отже отримають сертифікат учасника заходу (5 академічних годин).

 

Консультант ЦПРПП

Жанна Колеснікова


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень