Семінар-практикум "Ключові вміння ХХІ століття. Цифрова грамотність: створення інтерактивних вправ у програмі WordWall"

Дата: 26.02.2021 10:17

25 лютого 2021 р. в бібліотеці ЦПРПП відбувся семінар-практикум педагогів закладів загальної середньої освіти з цифрової грамотності. Спікер семінару консультант ЦПРПП з питань упровадження інновацій Бруча Світлана Анатоліївна ознайомила учасників з програмою WordWall для створення інтерактивних вправ, якими можна урізноманітнити освітній процес та підвищити пізнавальний інтерес учнів. Обираючи зручні шаблони та теми, учасники навчилися створювати власні електронні ресурси та переконалися: за цифровою освітою – майбутнє!