A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Практичні психологи ЗЗСО опрацювали нормативно-правову базу

Дата: 12.02.2021 20:00
Кількість переглядів: 64

 

 

 

12 лютого о 10.00 в бібліотеці ЦПРПП відбулася нарада працівників психологічної служби.

Світлана Верчук, директор ЦПРПП, ознайомила присутніх з основними завданнями та напрямками роботи Центру. У своєму виступі зазначила, що основними принципами роботи є: креативність, відкритість, мобільність та відповідальність, а місія Центру – це надавати консультації, взаємодіяти, підтримувати, мотивувати постійний професійний розвиток педагогів.

Світлана Котік, психолог ЦПРПП, узагальнила інформацію про якісний рівень професійної підготовки працівників психологічної служби.

В ході практичної частини засідання були визначені основні пріоритети, за якими буде організована робота в подальшому, зокрема:

  • особливості організації інклюзивної форми навчання;

  • психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами;

  • ведення нормативної документації та її облік;

  • основні аспекти профорієнтаційної роботи в закладі освіти.

В бібліотеці ЦПРПП о 13.00 відбулася настановча нарада з асистентами вчителя/вихователя на тему: «Основні завдання та функції асистента вчителя в інклюзивному класі».

Світлана Котік під час наради ознайомила присутніх з нормативно-правовою документацією, що регламентує діяльність асистента вчителя; ролями та функціями, які він виконує; основними компетентностями, якими повинен володіти; значенням, сутністю та моделями співпраці вчителя та асистента вчителя; веденням документації асистентом вчителя. Також була визначена тематика наступних засідань даної професійної спільноти.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень