A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Використання нетрадиційного спортивного обладнання в роботі інструкторів фізичного виховання закладів дошкільної освіти

Дата: 01.02.2021 08:46
Кількість переглядів: 62

      

  «Щоб зробити дитину розумною і розважливою, зроби її міцною і здоровою: нехай вона працює, діє, бігає,  знаходиться в постійному русі» - під таким гаслом пройшов семінар-практикум професійної спільноти інструкторів з фізичного виховання закладів дошкільної освіти запланований Центром професійного розвитку педагогічних працівників.

        Консультант ЦПРПП  Оксана Колода та голова  професійної спільноти Наталія Давидова окреслили основні напрямки роботи, першочергові завдання щодо покращення ефективності  організації роботи спільноти в 2021 році.

       Директор ЗДО № 6  Юлія  Ліхванчук акцентувала увагу колег на формуванні природної активності дошкільників засобами нетрадиційного обладнання, спільно визначали чинники, від яких залежить здоров`я малят, віднайшли головний ключик до здоров`я – це рух і визначили розвивальну роль нестандартного обладнання.

       Інструктор з фізичного виховання Ірина Глущук розкрила питання ролі і особливостей нетрадиційного обладнання, як ефективного засобу залучення дітей до здорового способу життя та запропонувала онлайн - заняття з використанням нестандартного обладнання «На свято цукерочок».

   В ході презентації обладнання інструктори охоче вправлялися з нестандартними гантелями, еспандерами, глайдами, жучками, ділилися практичним застосуванням «Доріжок здоров`я». Із захопленням включилися в майстер - клас з виготовлення іграшки «Антистрес» з покидькового матеріалу.

     Нетрадиційні методи оздоровлення дошкільників з практичними вправами «Розкажи, як використовувати в роботі предмет», «Продовж думку» презентувала  вихователь-методист ЗДО  Наталія Удачна.

           Узагальнюючи  побачене та почуте педагоги професійної спільноти інструкторів фізичного виховання ЗДО вкотре   переконались, що проведення фізкультурних занять з використанням нестандартного обладнання збільшує рухову активності дітей, підвищує їх моторну щільність, що дозволяє швидко і якісно формувати рухові вміння й навички.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень