Міський (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості" у номінації"Керівник гуртка"

Дата: 13.01.2021 11:15

З метою підвищення якості та удосконалення змісту позашкільної освіти, підтримки талановитих педагогів позашкільних закладів освіти, сприяння самореалізації  12 січня 2021р.  у м. Ковелі  консультантом ЦПРПП Колесніковою Жанною Василівною було організовано та проведено І міський (заочний) етап всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації: «Керівник гуртка» за такими напрямами позашкільної освіти:

«Керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти» (профіль «Квітникарство»);

«Керівник гуртків науково-технічного напряму позашкільної освіти» (художньо-технічний профіль: кіно- та фотомистецтво»;

«Керівник гуртків туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти»;

«Керівник гуртків художньо-естетичного напряму позашкільної освіти» (образотворчий профіль).

Учасники Конкурсу до організаційного комітету та на розсуд журі подали всі необхідні документи:

- заявку на участь у Конкурсі;

- характеристику професійної педагогічної діяльності;

- опис власного педагогічного досвіду роботи у вигляді електронного портфоліо, в якому вміщено розділи: анотація «Мій педагогічний досвід», розробка заняття гуртка або іншого творчого об’єднання, розробка організаційно-масового заходу, відеозапис або відеозаписи занять гуртка або іншого творчого об’єднання.

У номінації «Керівник гуртка» за напрямом позашкільної освіти «Керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти» (профіль «Квітникарство) учасницею була - Кот Ольга Василівна,  керівник гуртків ЗПО «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ МІСТА КОВЕЛЯ».  У напрямі «Керівник гуртків науково-технічного напряму позашкільної освіти» (художньо-технічний профіль: кіно- та фотомистецтво) – Дунай Тетяна Федорівна, керівник гуртка, ЗПО «Ковельська міська станція юних техніків».

Напрям «Керівник гуртків туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти» представила – Шевчук Галина Петрівна, керівник гуртка ЗПО «Ковельська станція юних туристів». Учасницею Конкурсу у напрямі  «Керівник гуртків художньо-естетичного напряму позашкільної освіти» (образотворчий профіль) – Цюп’яшук Оксана Миколаївна, керівник Зразкового колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка».

Фаховий конкурс відбувався відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій щодо проведення всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» (лист Інституту модернізації змісту освіти від 13.10.2020 №22.1/10-2058).

Педагоги-конкурсанти у відеозаписах  занять гуртків демонстрували  членам журі  методичну майстерність з реалізації власної педагогічної ідеї, використовуючи різні методи та прийоми роботи; ділилися педагогічною майстерністю та досвідом в очному та дистанційному режимах.

Було презентовано цікаві та різнопланові розробки занять гуртків та організаційно-масового заходу.

Чітко та змістовно конкурсантки представили анотацію «Мій педагогічний досвід».

Кваліфікованому журі було не просто виділити кращого з кращих.

З усіма відомостями та протоколами можна ознайомитися на сайті ЦПРПП у розділі «Конкурси професійної майстерності» - «Джерело творчості».

Переможцями Конкурсу у номінації «Керівник гуртка» стали:

• у напрямі позашкільної освіти «Керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти» (профіль «Квітникарство) - Кот Ольга Василівна,  керівник гуртків ЗПО «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ МІСТА КОВЕЛЯ».
  • у напрямі «Керівник гуртків науково-технічного напряму позашкільної освіти» (художньо-технічний профіль: кіно- та фотомистецтво) – Дунай Тетяна Федорівна, керівник гуртка, ЗПО «Ковельська міська станція юних техніків».
  • у напрямі «Керівник гуртків туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти» – Шевчук Галина Петрівна, керівник гуртка ЗПО «Ковельська станція юних туристів».
  • у напрямі  «Керівник гуртків художньо-естетичного напряму позашкільної освіти» (образотворчий профіль) – Цюп’яшук Оксана Миколаївна, керівник Зразкового колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка».