A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Готуємо вчителів початкових класів до сертифікації-2021

Дата: 11.01.2021 14:35
Кількість переглядів: 63

18 січня 2021 року стартує реєстрація на сертифікацію вчителів початкових класів, тому напередодні, 11 січня в Палаці учнівської молоді імені Івана Франка відбулась консультація для вчителів початкових класів, які планують взяти участь у сертифікації - 2021. Консультацію провела запрошений супервізор-експерт з питань сертифікації Алла Євтушок, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Турійської ОГТ.

 Положення про сертифікацію педагогічних працівників передбачає участь у ньому виключно на добровільній основі. Рішення про реєстрацію педагоги прийматимуть самостійно, проте ми вважаємо за необхідне надати вичерпну інформацію щодо особливостей вимог, умов, етапів сертифікації, а головне - мотивувати вчителів до участі, надихнути їх та змусити повірити у власні сили.

Алла Сергіївна докладно зупинилась на ключових питаннях підготовки до першого етапу сертифікації  - ЗНО, розповіла про особливості експертної оцінки діяльності вчителя, надала відповіді на запитання присутніх.

З матеріалами консультації  можна ознайомитися у вкладці "СЕРТИФІКАЦІЯ"

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень