Учителів запрошують пройти опитування щодо НУШ

Дата: 06.01.2021 12:49

Інститут модернізації змісту освіти пропонує вчителям початкових класів узяти участь в анонімному опитуванні «Успіхи і проблеми інноваційних змін у початковій школі».

Опитування проводять з метою підвищення якості шкільної освіти, а також оперативного реагування на потреби й запити вчителів Нової української школи.

За інформацією інституту, участь учителів-практиків в опитуванні сприятиме налагодженню тісної співпраці щодо впровадження Концепції НУШ у шкільну практику початкової школи з урахуванням реального стану справ.

Конструктивні пропозиції щодо вдосконалення нормативної бази від усіх зацікавлених установ будуть враховані в подальшій роботі.

«Опитування анонімне і не має на меті когось дискредитувати», – підкреслюють в Інституті модернізації змісту освіти.

Опитування триватиме до 20 січня 2021 року.