Засідання професійних спільнот вчителів фізичної культури та предмету "Захист України "

Дата: 29.12.2020 08:40

28 грудня 2020 року у ЗПО "Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка"  консультант ЦПРПП Жанна Колеснікова організувала та провела засідання круглого столу з учасниками професійних спільнот вчителів фізичної культури та предмету "Захист України".
Обговорено низку завдань щодо професійного розвитку педагогічних працівників вищевказаних предметів. Напрацьовано нові форми роботи (включаючи дистанційне та змішане навчання). Окреслили нові завдання та їх змістовну реалізацію.
Відрадно, що педагоги чітко розуміють сучасні вимоги часу. Проговорно питання безпечного середовища у закладах освіти, здорового способу життя, зайнятість здобувачів освіти  після уроків.
Питання виховання дітей у патріотичному спрямуванні обговорили вчителі предмету "Захист України" і як реалізувати у навчальному процесі проведення гри  "Сокіл" ("Джура").
Сергій Дружинович, вчитель предмету Захист України" ЗЗСО -2,  зголосився провести семінар для педагогічної спільноти , власне, щодо організації та проведення гри.
Цікаві та корисні поради щодо організації змістовного дозвілля акцентували у своїх міркуваннях Валентин Цесля , голова професійної спільноти вчителів фізичної культури, Олег Янчик , голова професійної спільноти вчителів предмету "Захист України", Сергій Логінов, вчитель фізичної культури ЗЗСО "Ліцей-1".