A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Майстерня лідерів - важливий вектор на успіх

Дата: 21.12.2020 16:14
Кількість переглядів: 118

Успішна школа - майстерня лідерів (відео Ліцей №3 імені Лесі Українки)

Майстерня лідерів. Лідерство. Вміло організована робота в команді – це важливі вектори на успіх.

      Для людей, які працюють із лідерами учнівського самоврядування, які опікуються різними питаннями виховання та просто стосунків у різновіковому колективі,  вкрай важливо почуватися комфортно, впевнено, знати, що займаєшся своєю справою і розуміти власне призначення. Тому важливо щоденно виконувати вправи, що вчать досягати успіху, ставити цілі, розуміти траєкторію руху до мети. Так, можна спробувати  будувати уявний будинок успіху, бути учасниками "руханок" під час зустрічей з лідерами чи в учнівському колективі, постійно робити і приймати компліменти, ділитися власним розумінням щастя, успіху, місії, призначення.

      Виявляється, дорослим людям важко взяти відповідальність за своє життя, свої почуття, поведінку, мрії, бажання, їм складно навіть сказати, що їхнє щастя залежить від них самих.

      У складних умовах пандемії нам необхідна підтримка, впевненість, усвідомлення того, що все відбувається так, як має бути і наше життя – це наша праця, наш рух вперед. Не можна "відкладати" його на потім, треба ставити конкретні цілі, завдання, шукати шляхи досягнень. 

       Є сподівання, що власне такі заняття-зустрічі додадуть сміливості на нові ідеї, творчі справи та збагатять арсенал корисних інструментів для роботи з учнями та колегами.

      Майстерня лідерів – це забезпечення навчання лідерства та навичок, необхідних для організації роботи  у колективі. Нині, перед лідерами стоять головні завдання, які прагнуть формувати організації на завтра. З’являються нові моделі лідерства для вирішення нових завдань. Ці події вимагають іншого підходу до мислення, ефективної організації. Сьогодні потрібно навчитися застосовувати теорії лідерства до практики, розвивати особисті лідерські навички та стиль. Переконана, у даному завданні нам допоможе японська філософія Ікігай. Як відомо, Ікігай – японське мистецтво бути Щасливим! 

      У закладах освіти міста – реалізують майстерню лідерів шляхом реалізації виховних проектів. Зокрема,  заступник директора з виховної роботи «Ліцей №3 імені Лесі Українки» - Вікторія Медведюк, педагог-організатор – Валерія Шава готові поділитися досвідом щодо організації учнівських активностей  у закладі.  Учнівські виховні проекти реалізують по напрямах. Одним з пріоритетних напрямів роботи майстерні лідерів у «Ліцей №3 імені Лесі Українки» - рух за здоровий спосіб життя. Організатори чітко розуміють, що сучасна молодь – агенти змін! Саме вони не заангажовані, амбітні, цілеспрямовані, інтелектуальні, креативні. За ними майбутнє!

 

                                                        Жанна Колеснікова, консультант ЦПРПП


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень