Школа цифрової компетентності - працівникам дошкілля

Дата: 18.11.2020 16:29

18 листопада на базі Ліцею №13 відбулась зустріч директорів та вихователів - методистів закладів дошкільної освіти  із працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників м.Ковеля.

Директор Центру, Світлана Верчук, презентувала стратегію розвитку  установи. Консультант, Оксана Колода, ознайомила з напрямками роботи Центру щодо забезпечення якісної дошкільної освіти через трансформацію організації роботи з педагогічними працівниками.

Крім того, з метою реалізації І етапу проєкту "ОСВІТНІЙ ХАБ"  - Школа цифрової компетентності,   для присутніх було проведено   навчання щодо використання інтерактивної платформи Google :Classroom, Zoom, Google форми.

ЦПРПП м.Ковеля висловлює вдячність спікеру навчання, вчителю інформатики Ліцею №13 Наталії Оксюк та директору, Ігорю Ткачуку, за створення умов та технічне забезпечення.