Школа цифрової компетентності розпочинає навчання педагогів

Дата: 22.10.2020 16:16

27 жовтня стартує інноваційний проєкт "ОСВІТНІЙ ХАБ МІСТА КОВЕЛЯ", який став складовою структури ЦПРППм.Ковеля.  Місія ХАБУ  - забезпечити реалізацію концепції "Навчання Протягом Життя" (Life Long Learning), надавши можливість всім педагогам отримати або покращити так звані "тверді навики" (hard skills) та"м'які навики" (soft skills), які потрібні кожному і необхідні у системі забезпечення якості освіти.

Інформаційно-цифрова компетентність належить до "твердих навичок"  і вкрай необхідна педагогам в умовах можливого відновлення дистанційної форми навчання.

27-28 жовтня розпочинає заняття Школа цифрової компетентності з дотриманням обмежень "помаранчевої зони" - в групах працюватимуть по 10 осіб.   Реєстрацію на участь вже активовано. Запрошуємо!