Підсумки зонального туру Конкурсу "Учитель року- 2021"

Дата: 20.11.2020 15:31

17 - 20 листопада 2020р.  у м. Ковелі  консультантами ЦПРПП Колесніковою Ж.В., Матвіюком Д.Ю. було організовано та проведено І зональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінаціях: «Українська мова та література», «Математика».

17 листопада  відбулися конкурсні випробування: «Тестування»,  «Майстер-клас», 20 листопада - «Дистанційний урок».

У номінації «Українська мова та література» учасниками були вчителі української мови та літератури:  Кислюк Любов Федорівна  (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Галина Воля, Старовижівська ОТГ), Дженджера Тетяна Петрівна (Машівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Вишнівська ОТГ),  Зуб Олена Миколаївна   (Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 Любомльської міської ради.

Номінацію «Математика»  представляли  вчителі математики: Бондарук Олена Михайліфвна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня ім. Ю.А. Ярощука с. Сераховичі Старовижівського району Волинської області), Волинець Інна Миколаївна (Заклад загальної середньої освіти «Ліцей №1 м. Ковеля»), Бурда Любов Костянтинівна (Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» смт. Стара Вижівка), Демчук Катерина Миколаївна (Ліцей імені Олени Пчілки м. Ковеля).

Фаховий конкурс відбувався у новому форматі. Учасники  брали участь у конкурсних випробування  у режимі онлайн. Педагоги-конкурсанти у відеозаписах демонстрували  членам журі  методичну майстерність з реалізації власної педагогічної ідеї, використовуючи різні методи та прийоми роботи; ділилися педагогічною майстерністю та досвідом в очному та дистанційному режимах.

Кваліфікованому журі було не просто виділити кращого з кращих.

З усіма відомостями та протоколами можна ознайомитися на сайті ЦПРПП у розділі "Учитель року" Учитель року 2021

Переможцями конкурсу стали:

- номінація «Українська мова та література» - Зуб Олена Миколаївна   (Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 Любомльської міської ради;

- номінація «Математика» - Волинець Інна Миколаївна (Заклад загальної середньої освіти «Ліцей №1 м. Ковеля»).

- ІІ місце:

- номінація «Українська мова та література» - Кислюк Любов Федорівна  (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Галина Воля, Старовижівська ОТГ);

- номація «Математика» - Бурда Любов Костянтинівна (Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» смт. Стара Вижівка).

ІІІ місце:

- номінація «Українська мова та література» - Дженджера Тетяна Петрівна (Машівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальнй заклад»);

- номінація «Математика» - Демчук Катерина Миколаївна (Ліцей імені Олени Пчілки м. Ковеля).

Лауреатом конкурсу у номінації «Математика» визнано - Бондарук Олена Михайлівна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня ім. Ю.А. Ярощука с. Сераховичі Старовижівського району Волинської області).