A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Сторінка на стадії наповнення.

Семінар-практикум в Люблинецькій ОТГ

        22 жовтня 2021 року на базі ОНЗ «Люблинецький ліцей» було проведено семінар-практикум для педагогічних працівників Люблинецької громади з теми: «Формування готовності педагогів до роботи в умовах інклюзивного освітнього середовища».

14:53 22.10.2021

Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО

              12.10.2021р. в освітньому ХАБі ЦПРПП відбулась  зустріч інтервізійної групи практичних психологів ЗДО з теми: « Булінг. Профілактика виникнення, практика подолання проявів булінгу у дітей дошкільного  віку».

08:29 13.10.2021

Пам'ятними місцями бойової слави УПА на Волині

  З метою вдосконалення професійних компетентностей педагогів через упровадження в освітній процес відомостей історико-краєзнавчого маршруту пам’ятними місцями бойової слави УПА 08 жовтня 2021 р. учителі історії та предмету «Захист України» освітніх закладів Ковельської МТГ та Люблинецької ТГ відвідали урочище Вовчак, де провели семінар-практикум «Національно-патріотичне виховання здобувачів освіти в умовах реформування освітньої галузі».

13:06 11.10.2021

Інклюзія в закладах загальної середньої освіти

      Відповідно до плану роботи ЦПРПП та з метою формування інклюзивної й організаційної компетентностей педагогів 08 жовтня 2021р. проведено семінар-практикум для педагогічних працівників Люблинецької ОТГ на тему: «Формування готовності педагогів до роботи в умовах інклюзивного освітнього середовища».

20:46 08.10.2021

У пошуках нових ідей!

                    Відповідно до річного плану роботи ЦПРПП м.Ковеля у співпраці з КЗ "Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка" та "Ліцею - 10" відбувся виїзний семінар-практикум міської педагогічної спільноти педагогів-організаторів освітніх закладів Ковельської МТГ та Люблинецької ОТГ на тему: «Впровадження нових форм організації і проведення виховних заходів в період змішаного навчання».

08:43 07.10.2021

Міст дружби та співпраці

Сьогодні колектив ЦПРПП радо зустрічав  колег із Центру професійного розвитку педагогічних працівників   Маневицької селищної ради. У теплій, дружній атмосфері відбувся обмін досвідом організації діяльності Центрів, відбувся обмін думками щодо визначення та реалізації Стратегій розвитку, діяльності професійних спільнот.

16:09 06.10.2021

Засідання інтервізійних груп працівників психологічної служби ЗЗСО

З метою підвищення ефективності та якості роботи, розвитку компетентностей й професіоналізму працівників психологічної служби  05 жовтня  2021 р.  в освітньому ХАБі ЦПРПП відбулося засідання інтервізійних груп працівників психологічної служби ЗЗСО.

16:45 05.10.2021

Понад 40 випускників ВУЗів прийшли цьогоріч працювати в освітні заклади нашої громади

Цьогоріч майже понад 40 випускників  ВУЗів прийшли в  заклади нашої громади. І саме для них - сучасних, енергійних, креативних та неординарних особистостей організували урочистий прийом в освітянську родину. 

08:18 28.09.2021

27 вересня - Всесвітній день туризму!

       Історія стверджує, що туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом в тій чи іншій мірі стало займатися переважна більшість людей, особливо в розвинених країнах і країнах, що розвиваються. Поняття туризму почало швидко обростати специфічними термінами і визначеннями. Це і діловий туризм, і туризм для відпочинку, розважальний та освітній туризм і ціла маса найрізноманітніших форм і напрямків.

15:12 27.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень