A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області

Онлайнові мультимедійні сервіси

ОНЛАЙНОВІ МУЛЬТИМЕДІЙНІ СЕРВІСИ

Booktrack Studio

Перегляд

Онлайн сервіс призначений для доповнення текстів (книга) саундтреком (звукова доріжка).

Capzles

Перегляд

Онлайн сервіс призначений для створення публікації (дозволяє об'єднати фотографії, відео і тексти) мультимедійних і текстових файлів, об'єднаний в якоїсь єдиної часової стрічці.

Cowbird

Перегляд

Онлайн сервіс для створення мультимедійних історій за допомогою фотографії, тексту і аудіозапису.

Devolver

Перегляд

Сервіс дозволяє створювати короткі анімаційні ролики. Вибір персонажів і сцен невеликий, але цілком достатній. Можна вибрати фон, ситуацію, персонажа, текст або діалог і додати музичний супровід. Виходить цілком пристойний мультик.

Fotobabble

Перегляд

Завантажуємо фото, записуємо звук і ділимося в мережі, поштою і вбудовуємо на сайти

Knovio

Перегляд

Це простий і швидкий спосіб створити мультимедійний контент в браузері комп'ютера або скористатися для цього мобільним пристроєм. Порядок роботи простий. Користувач може завантажити на сервіс фотографії, презентації, PDF документи додати до завантажених матеріалів аудіо або відео коментар. При роботі з матеріалами сервіс дозволяє довільно міняти місцями сторінки в документах і видаляти непотрібні.

Melodus

Перегляд

Нотний редактор. Інтуїтивний і простий інтерфейс, адаптований під різні браузери і операційні системи, зручний і простий інтерфейс.

Mp3cut

Перегляд

Обрізка музики і створення рингтонів онлайн

Newhive.com

Перегляд

Онлайн сервіс дозволяє додати текст, фото, відео та звук у ваш колаж.

OpenSongProject

Перегляд

Це проект компанії Nokia для генерації мелодій з використанням 16 звучань різних інструментів і фонових звуків. Комбінуючи ці звучання їх можна записати в вигляді мелодії.

Parapara Animation

Перегляд

Інструмент для створення анімації простий у використанні. Користувачам запропоновані для роботи два режими: індивідуальне створення анімації і можливість групової роботи зі створення анімації на віртуальній стіні. Працювати з сервісом можна і з використанням мобільних пристроїв.

SoundCiteJS

Перегляд

Сервіс дозволяє включити фрагменти аудіо безпосередньо в текст і прослуховувати (включати як фон або інакше) їх паралельно з читанням.

Voicefabric.ru

Перегляд

Сервіс надає користувачам безкоштовну можливість генерації та розсилки аудіо листівок.

VoiceThread

Перегляд

Онлайн сервіс для створення слайд-шоу з використанням звукового коментаря до кожної фотографії. На фотографіях можна створювати мальовані написи або виділяти деталі. Роботами можна ділитися в соц мережах і отримати код для вбудовування на сторінки сайтів і блогів.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень