Запрошуємо на урочистості

29 вересня о 14.00 в НД "Просвіта" відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. Запрошено дирекції закладів освіти, вчителів, вихователів, а також  ветеранів педагогічної праці. Передбачається нагородження Подяками міського голови та Грамотами управління освіти кращих педагогів міста. Також відбудеться відзначення переможців конкурсу на здобуття перемії міської ради "Успішний педагог". По закінченню присутніх чекає концерт.

08:25 28.09.2021

Відкрито реєстрацію на семінар-практикум "Національно-патріотичне виховання здобувачів освіти в умовах реформування освітньої галузі"

08 жовтня 2021 р. в урочищі "Вовчак" відбудеться виїзний семінар-практикум учителів історії та вчителів предмету "Захист України" Ковельської МТГ. Учасники семінару отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 8 год. Усім охочим рекомендовано зареєструватися до 24.09.2021 р. на сайті ЦПРПП м. Ковеля.

14:46 20.09.2021

Відкрито реєстрацію на семінар-практикум Школи освітніх інновацій "Застосунок Canva: сфери використання та можливості в навчанні""

15 вересня 2021 р. в навчальному центрі ЦПРПП відбудеться семінар-практикум Школи освітніх інновацій за участю спікера Романюк Наталії Степанівни, практичного психолога закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 8 м. Ковеля, "Застосунок Canva: сфери використання та можливості в навчанні". Всім охочим рекомендовано зареєструватися до 14.09.2021 р. На семінар-практикум мати зі собою ноутбук.

11:28 09.09.2021

Запрошуємо на виїзний семінар!

10-11 вересня 2021 р. відбудеться виїзний семінар учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії Ковельської ТГ "Інноваційні підходи до формування самоосвітньої компетентності вчителя в умовах інтегрованого навчання" за маршрутом Ковель - Олика - Пересопниця - Новоград-Волинський - Житомир - Ковель. Усім охочим рекомендуємо зареєструватися на сайті ЦПРПП у розділі "Реєстрація".

10:59 06.09.2021

Перше засідання консультативно-методичної ради

15 вересня 2021 року о 15.00 в приміщенні освітнього хабу ЦПРПП відбудеться засідання консультативно-методичної ради. На засідання запрошуються: консультанти ЦПРПП, Тишкун Т.О (ЗДНВР ліцею №3 імені Лесі Українки), Ляшук Л.О. (ЗДНВР ЗЗСО №12), Леус І.М. (директор ЗДО №8), Петровська Ю.В.(методист ЗДО №14), Вальчук О.І. (директор ліцею імені Олени Пчілки), Куліковська В.В. (директор ЗДО №4), Середюк Т.В. (директор ПУМу), Мельник О.А (ЗДВР ліцею №1), Манкова В.В. (ЗДНВР Ліцею №13).

16:37 02.09.2021

Консультативна нарада для заступників директорів ЗЗСО

06 вересня о 15.00 в  приміщенні освітнього хабу ЦПРПП відбудеться консультативно- методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи, що відповідають за організацію методичної роботи та  підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

16:33 02.09.2021

Чекаємо на консультацію успішних педагогів!

До уваги педагогів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, які подаватимуть матеріали на конкурс на здобуття премії Ковельської міської ради "Успішний педагог". Чекаємо вас на консультацію! Призначення консультацій за попередньою домовленістю.

14:49 09.08.2021

Відкрито реєстрацію на участь у семінарі тренінгу для заступників директорів з навчально-виховної роботи

Семінар -тренінг за темою " Проєктування індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагогів" відбудеться 14 червня  о 10.00 в приміщенні освітнього хабу ЦПРПП. Запрошуємо до участі!

09:52 11.06.2021

Семінар-тренінг для заступників директорів з виховної роботи

19 травня 2021 року о 10.00 в приміщення навчального центру ЦПРПП відбудеться семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи "Проєктування індивідуальної освітньої програми професійного розвитку педагога" (сертифікат, 5 годин)

09:32 14.05.2021

Відкрито реєстрацію на семінари весняної сесії освітнього хабу

На виконання річного плану роботи ЦПРПП, з метою сприяння зростанню фахової майстерності  педагогів, створення умов для поширення у професійному середовищі інноваційних освітніх методик та технологій з 22 по 25 березня 2021 року відбудеться весняна сесія освітнього хабу. Реєстрація здійснюється  на сайті ЦПРПП. Запрошуємо до участі!

14:27 19.03.2021